• Wyposażenie łazienek
  • Płytki
  • Ekskluzywne meble
  • Oświetlenie
  • Wanny i kabiny SPA
Gliwice Jesteś tutaj:  Home  Salony  Gliwice

Salon Łazienek, Galeria Mebli i OświetleniaŁazienki:
tel. 32 270 81 58     
tel. 32 270 81 59     
e-mail: gliwice(at)sanimex.pl

Meble, lampy:
tel. 32 270 78 75     
e-mail: galeria(at)sanimex.pl

Adres:
44-100 Gliwice, ul. Łabędzka 24

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 10:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 15:00
Niedziela - nieczynny 

salon łazienek w Gliwicach
Galeria zdjęć

Największy salon SanimexZ Gliwicami jesteśmy szczególnie związani, tu znajduje się bowiem nasza siedziba główna. To także prężny ośrodek kulturalno-gospodarczy i miasto pełne wspaniałych ludzi.

Wielu z nich to od lat nasi stali klienci. Szukali niebanalnych rozwiązań do swojego domu i znaleźli je w Gliwicach przy ulicy Łabędzkiej 24.

Co można tam znaleźć?

Wszystko co jest potrzebne do tego, by dom zaświecił nowym blaskiem. Ponad 3000 metrów2 powierzchni handlowej dzielą ze sobą Centrum Łazienek i Galeria Wnętrz. Setki wzorów i rodzajów płytek, szeroki wybór modeli urządzeń do łazienek, luksusowe kolekcje mebli i lampy o niepowtarzalnych kształtach – to tylko mała część tego, co znajduje się w salonie firmowym Sanimex.

Kompleksowy asortyment w jednym miejscu to fantastyczne udogodnienie, ale nie jedyny atut centrum. Można w nim również zobaczyć całościowe propozycje urządzenia łazienki czy pokoju. A dzięki temu znaleźć inspiracje do zmiany wizerunku własnego domu. Pomocny w tym okazuje się również sztab współpracujących z nami architektów, którzy z chęcią doradzą i nakreślą atrakcyjne rozwiązania.

Odwiedź nas już dziś!

Oprócz doskonałej jakości produktów czekają na Ciebie liczne promocje i rabaty. Do swojej dyspozycji masz również wykwalifikowany personel, który fachowo odpowie na wszystkie pytanie i wesprze Cię na każdym etapie zakupów w Centrum Łazienek i Galerii Wnętrz Sanimex w Gliwicach.


Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy

Lokalizacja Salonu na mapie:
Lista sklepów wyszczególnionych na mapie:

Facebook