• Wyposażenie łazienek
  • Płytki
  • Ekskluzywne meble
  • Oświetlenie
  • Wanny i kabiny SPA
Katowice Jesteś tutaj:  Home  Salony  Katowice

Salon Łazienektel. 32 700 77 97
kom. 609 555 465
 
e-mail: katowice(at)sanimex.pl

Adres:
40-203 Katowice, Al. Roździeńskiego 201 

Godziny Otwarcia
Pon-Pt 10:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 17:00
Niedziela 11:00 - 16:00

salon łazienek w Katowicach

Galeria Mebli:Zapraszamy do naszej Galerii Mebli i Oświetlenia zlokalizowanej w Gliwicach przy ulicy Łabędzkiej 24. Znajduje się tu również jedyna na Śląsku Galeria Natuzzi.

Pełna aranżacja łazienki w jednym miejscuKatowice to pierwsze miasto, które przychodzi do głowy większości Polaków, kiedy myślą o Śląsku. Jasne jest więc, że w centrum naszego województwa musiał powstać salon największej w regionie firmy zajmującej się sprzedażą wysokiej jakości wyposażenia wnętrz.

Specjalnie dla naszych katowickich klientów przygotowaliśmy nowoczesny budynek, w którym znajduje się Centrum Łazienek. Zlokalizowany przy Alei Walerego Roździeńskiego 201 obiekt cieszy się niesłabnącą popularnością nie tylko katowiczan.

Co można tam znaleźć?

Na powierzchni 400 m2 prezentujemy między innymi kompleksową ofertę wyposażenia łazienek od najlepszych producentów na rynku. Nowoczesne wanny, kabiny prysznicowe, stale aktualizowane wzory płytek i innych akcesoriów na pewno zadowolą wszystkich pragnących luksusowych rozwiązań w swojej łazience. Ale to nie wszystko! Odwiedzając nas, można skorzystać z rady doświadczonych architektów, którzy z chęcią pokażą, jak w niebanalny sposób urządzić swój dom.

Odwiedź nas już dziś!

Oprócz doskonałej jakości produktów czekają na Ciebie liczne promocje i rabaty. Do swojej dyspozycji masz także wykwalifikowany personel, który fachowo odpowie na wszystkie pytanie i wesprze Cię na każdym etapie zakupów w Centrum Łazienek i Sanimex w Katowicach.


Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy

Lokalizacja Salonu na mapie:
Lista sklepów wyszczególnionych na mapie:

Facebook