• Wyposażenie łazienek
  • Płytki
  • Ekskluzywne meble
  • Oświetlenie
  • Wanny i kabiny SPA
Rybnik Jesteś tutaj:  Home  Salony  Rybnik

Salon Łazienektel. 32 424 44 34   
e-mail: rybnik(at)sanimex.pl

Adres:
44-200 Rybnik, ul. Budowlanych 89

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 10:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00
Niedziela - nieczynne

 

 

salon łazienek w Rybniku

Galeria Mebli:Zapraszamy do naszej Galerii Mebli i Oświetlenia zlokalizowanej w Gliwicach przy ulicy Łabędzkiej 24. Znajduje się tu również jedyna na Śląsku Galeria Natuzzi.

Kompleksowe wyposażenie łazienekKażdy, kto kiedykolwiek gościł w Rybniku przyzna, że to wyjątkowe miasto. Liczne parki oraz Zalew Rybnicki czynią z niego bardzo atrakcyjne miejsce. Znaleźć tu można jednak nie tylko wytchnienia na łonie natury, ale i najnowszej klasy wyposażenie do łazienek...

Gdzie nas znaleźć?

Nasz salon firmowy mieści się przy ulicy Budowlanych 89 w sąsiedztwie Ronda Zebrzydowskiego. W nowoczesnym budynku o powierzchni 500m2 znajduje się wszystko, co potrzeba, aby zamienić łazienkę w miejsce, którego nie chce się opuszczać.

Szeroki wybór ceramiki łazienkowej, armatury, wanien czy kabin prysznicowych od najlepszych na rynku producentów gwarantuje, że nawet najbardziej wymagający bez trudu znajdą coś idealnie pasującego do swoich gustów. Co ważne, wszystkie produkty są wybierane tak, aby spełniały najwyższe standardy estetyczne, jakościowe i funkcjonalne. Innym słowy – przekraczając próg salonu firmowego Sanimex w Rybniku, wkraczamy w świat ekskluzywnych łazienek.

Odwiedź nas już dziś!

Czekają na Ciebie setki wysokiej klasy produktów w dobrych cenach oraz liczne promocje. Doświadczony personel pomoże Ci dokonać prawidłowego wyboru. Zawsze możesz też skorzystać z pomocy współpracujących z nami architektów, którzy podpowiedzą, jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzą się w Twojej łazience.


Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy

Lokalizacja Salonu na mapie:
Lista sklepów wyszczególnionych na mapie:

Facebook