Kolekcje

Ditre Italia

Nieoczywisty design i głębokie przekonanie o słuszności

Włoski producent mebli Ditre Italia na rynku działa już blisko 40 lat. Od początku marka identyfikuje się z ekologicznym podejściem do designu, tworząc ekskluzywne meble wypoczynkowe wyprodukowane w zrównoważony ekologicznie sposób.

Rzemieślnicza dusza i doskonałe wyczucie włoskiego designu pozwalają na reinterpretacje wszystkiego, co dotychczas zostało wyprodukowane i stworzenie całkowicie nowych, wielowymiarowych projektów nadających głębszy sens aranżacji wnętrz.

Poznaj wszystkie kolekcji MIDJ i przekonaj się, w jakim stylu można płynnie połączyć ekologiczną produkcję i włoski design.  

 

Ditre Italia – włoski design i rozsądek ekologiczny

Analizując działalność firmy Ditre Italia, nie sposób pominąć ich dokonań związanych z ochroną środowiska. Marka Ditre Italia produkuje w zgodzie z zasadami Greenwear. Filozofia zrodzona z projektu Greenbow Grupy Calligaris. To projekt Ditre Italia, który zrzesza producentów zaangażowanych we wdrażanie zrównoważonych metod produkcji, bezpośrednio przyczyniających się do prawidłowego i zdrowego funkcjonowania planety. W przypadku marki Ditre Italia można śmiało stwierdzić, że działania są szeroko zakreślone. Zarówno metody produkcji, jak i same produkty na bieżąco są uaktualniane o najnowocześniejsze ekologiczne rozwiązania, np.

  • Ecosy nowa alternatywa dla puchu wykonana z mieszanki mikro włókien uzyskana z odzysku plastikowych butelek. Równie miękka i delikatna i ekologiczna,
  • Takniny pochodzące ze zregenerowanej przędzy z odpadów tj. z używanej odzieży, plastikowych butelek czy sieci rybackich,
  • Katalog oraz materiały marketingowe pochodzące z drukarni cyfrowej, która ręczy za ekologiczną produkcję katalogów. Zarówno używana w papierze celuloza, technika druku czy atramenty pochodzą z recyklingu, mają pochodzenie naturalne lub zwyczajnie nie szkodzą środowisku.

 

Sanimex w Gliwicach

Adres: ul. Łabędzka 24, Gliwice

Łazienki i płytki: tel. 32 270 81 58
Meble, lampy: tel. 32 270 78 75

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-15.00, nd. nieczynny

Godziny pracy magazynu:
pn.-pt. 10:00-18:00, sob. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Katowicach

Adres: Al. Roździeńskiego 201, Katowice

Łazienki i płytki: tel. 32 700 77 97

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 11.00-19.00, sob. 10.00-17.00, nd. nieczynne

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Rybniku

Adres: ul. Budowlanych 89, Rybnik

Łazienki i płytki: tel. 32 424 44 34

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-14.00, nd. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →