Miłość do tradycji, odwaga do innowacji

Marka Selva produkcje mebli rozpoczęła ponad 50 lat temu. W ich ofertę wchodzą meble do salonu, sypialni, jadalni oraz gabinetu. Przez cały, czas doskonaląc projekty i oddając hołd tradycji. Philipp Selva łączy harmonię kształtów i wysoką jakość z dbałością o środowisko. Dzięki transparentności działania, ta włoska marka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych w swojej branży. Zdobywa wiernych Klientów i zwolenników ekskluzywnych i wyrafinowanych mebli o kosmopolitycznym charakterze.

Selva odważnie odpowiada na najświeższe światowe trendy, codziennie udoskonalając każdy mebel. Za formę mebli odpowiada międzynarodowy zespół projektantów, a za wykonanie włoscy rzemieślnicy dbający o estetykę oraz perfekcję wykonania.

Poznaj wszystkie kolekcje marki Selva, zinterpretowane całkowicie na nowo, według współczesnego klucza światowego designu. Udoskonalą wyrafinowane wnętrza  i podarują Ci niewiarygodny komfort użytkowania.

„Niepowtarzalny, osobisty i autentyczny styl, idealne połączenie wartości i przyjemności”

Elegancja i poszanowanie tradycji mebli marki Selva na trwałe zapisały się u jej korzeniach. Dziś, po wielu latach ta włoska marka zajmuje wysokie miejsce na rynku światowym i daje się zapamiętać dzięki łączeniu nowoczesnych metod projektowania, klasycznemu rzemiosłu i najwyższej jakości materiałom, które oferuje swoim odbiorcom. W ten sposób Selva ustanowiła trzon i godną reprezentację włoskich marek meblarskich rozpoznawalnych na rynku światowym. Dzięki współpracy z najlepszymi architektami doświadczeniu i kreatywności w projektach tej marki udało się harmonijnie połączyć tkaniny i materiały, otrzymując w efekcie ciekawe rozwiązania wykonane w słynnej na całym świecie włoskiej jakości.

Ponadczasowy design

Klasyczne linie, estetyczna doskonałość najwyższe jakości mebli. Mocną stroną mebli marki Selva jest ich ponadczasowość i trwałość. W ten sposób, w Twoim domu pojawia się mebel z wiekiem nabierający uroku i stylu.

Współczesne standardy rzemiosła dopracowywanego przez lata

Współczesna funkcjonalność i design oraz elegancja oparta na tradycji to klucz do połączenia aktualnego przez wiele lat. Meble maki Selva wykańczane są ręcznie przez profesjonalistów, dzięki temu zyskują bezcenną jakość.

Prestiż projektów marki Selva

Selva to jednak nie tylko trwałość i funkcjonalność, jej duchem są wszak Architekci. Wyjątkowe projekty i niepowtarzalny styl nadaje meblom charakteru i wyróżnia je na tle innych marek. Pozostają jednak niewzruszeni na przemijającą modę. Tworzą meble ponadczasowo piękne.

Sanimex w Gliwicach

Adres: ul. Łabędzka 24, Gliwice

Łazienki i płytki: tel. 32 270 81 58
Meble, lampy: tel. 32 270 78 75

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-15.00, nd. nieczynny

Godziny pracy magazynu:
pn.-pt. 10:00-18:00, sob. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Rybniku

Adres: ul. Budowlanych 89, Rybnik

Łazienki i płytki: tel. 32 424 44 34

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-14.00, nd. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Katowicach

Salon w Katowicach nieczynny. Obsługa zamówień została przeniesiona do naszego sklepu w Gliwicach. Zapraszamy.

Zobacz pełne dane salonu →