Nowość: lampy Brokis

Brokis – nowa marka w naszej ofercie

Najwyższa jakość, wspaniały design oraz kunszt czeskich mistrzów sztuki szklarskiej – wszystko to składa się na wyjątkowość i siłę marki Brokis. Oryginalne kolekcje oświetlenia tej firmy, zaprojektowane przez znamienitych artystów zdobywały liczne nagrody, zarówno w kraju jak i zagranicą. Marka w swoich projektach łączy ręcznie dmuchane szkło z materiałami najwyższej jakości. Dzięki własnej linii produkcyjnej, mającej korzenie w ponad dwustuletniej tradycji, Brokis tworzy i rozwija innowacyjne materiały i technologie, które oferuje Państwu w postaci swoich produktów.

Muffins

Ponadczasowa linia Muffins od czasu wejścia firmy Brokis na rynek zyskała status ikony i stała się symbolem marki. Piękno jej designu opiera się na połączeniu szkła o delikatnym zarysie oraz solidnego drewna. Lampy łączą szklany klosz, osadzony w ręcznie wykonanej, drewnianej podstawie oraz żarówkę o odsłoniętym żarnie. Wniosą do każdego wnętrza powiew świeżości i stworzą wrażenie większej przestrzeni. Kolekcja Muffins oferuje szeroki wybór kształtów, rozmiarów, kolorów drewna oraz szkła.

Night Birds

Innowacyjna kolekcja Night Bird inspirowana jest wolnością ptasiego lotu. Doda ona pomieszczeniom dynamiki i wyjątkowego uroku. To co różni tę kolekcję od innych, to proces powstawania lamp. Szkło topione jest w specjalnych formach, a następnie wyginane. Dzięki temu kształt i zabarwienie skrzydeł jest za każdym razem inne. Źródłem światła jest żarówka LED osadzona w minimalistycznej podstawie z aluminium. Lampy Night Birds to trzy warianty, różniące się od siebie ułożeniem skrzydeł. Każde z ułożeń reprezentuje inną fazę lotu. Oświetlenie dostępne jest w jasnej i ciemnej kolorystyce. Najlepiej sprawdza się przy dużej ilości lamp jednocześnie.

Shadows

Linia Shadows to hołd w stronę ponadczasowych lamp montowanych we francuskich atelier. Kombinacja ręcznie dmuchanego szkła, drewna oraz klasyczny kształt stanowią o ich wyjątkowej elegancji. Kolekcja ta, to cztery różne lampy wiszące, które możemy łączyć w dowolne kombinacje, zależnie od naszych potrzeb. Szeroki wybór barw oraz faktur szkła, a także rodzajów drewna czyni linię Shadows niezwykle wariantywną.

Balloons

Lampy Baloons łączące piękno ręcznie dmuchanego szkła z metalowym reflektorem zamontowanym wewnątrz, przywodzą na myśl malownicze, latające balony. Duży, pełny, kształt kloszy, przesuwa granice możliwości ręcznego dmuchania szkła i pokazuje kunszt czeskich artystów. Linia Balloons jest jednym z filarów marki Brokis. Lampy dostępne są w trzech rozmiarach i kolorach. Są one wspaniałą ozdobą zarówno gdy działają, jak i gdy są wyłączone.

Memory

Kolekcja Memory pobudza wyobraźnię i pozwala nam wrócić na chwilę do beztroskich chwil dzieciństwa. Mnogość dostępnych kolorów oraz wykończeń, czyni Memory niezwykle różnorodną. Lampy imitują nadmuchane balony lewitujące pod sufitem i przy ścianach, które włącza się w sposób niezwykle intuicyjny i przyjemny – przez pociągnięcie sznurka. Kolekcja oferuje oświetlenie w trzech rozmiarach. Posiada także zestawy umożliwiające mieszanie wielu, różnych lamp pod jednym sklepieniem. W przeciwieństwie do pozostałych kolekcji, do oświetlenia Memory nie są dołączone żarówki.

Sanimex w Gliwicach

Adres: ul. Łabędzka 24, Gliwice

Łazienki i płytki: tel. 32 270 81 58
Meble, lampy: tel. 32 270 78 75

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-15.00, nd. nieczynny

Godziny pracy magazynu:
pn.-pt. 10:00-18:00, sob. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Katowicach

Adres: Al. Roździeńskiego 201, Katowice

Łazienki i płytki: tel. 32 700 77 97

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 11.00-19.00, sob. 10.00-17.00, nd. nieczynne

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Rybniku

Adres: ul. Budowlanych 89, Rybnik

Łazienki i płytki: tel. 32 424 44 34

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-14.00, nd. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →