Współpraca – architekci

Współpracujesz z firmą Sanimex? Gratulujemy Ci trafnego wyboru! Lepiej nie mogłeś trafić. Jesteś w gronie najlepszych i zwiększasz swoje szanse na osiągnięcie sukcesu w branży aranżacji i dekoracji różnorodnych wnętrz.

Nasza firma jest niekwestionowanym liderem w branży kompleksowego wyposażenia wnętrz. Gama produktowa firmy Sanimex obejmuje zarówno płytki ceramiczne, gustowne mozaiki, elegancką armaturę, jak również wysokiej jakości meble, kabiny prysznicowe, mini baseny i oryginalne oświetlenie. Wyjątkowość oferty sprawia, że współpraca z nami otwiera wielu firmom szerokie horyzonty rozwoju własnej działalności.

Jednocześnie pragniemy zachęcić wszystkich projektantów, dekoratorów oraz biura projektowe do zapoznania się z naszą unikalną ofertą współpracy handlowej. Zapraszamy wszystkich do współpracy, która mamy nadzieję okaże się w przyszłości owocna dla obu stron. Na Państwa życzenie chętnie odbędziemy spotkanie, które będzie wspaniałą okazją do zapoznania się z metodami naszej pracy, oferowanym asortymentem, a także do weryfikacji zapatrywań dotyczących ewentualnego partnerstwa handlowego. Spotkanie może odbyć się zarówno w naszej głównej siedzibie w Gliwicach, jak i w jednym z salonów firmowych w Katowicach i Rybniku. Jesteśmy elastyczni i profesjonalni, dlatego też zawsze dostosujemy się do Państwa wymagań w kwestii umówionego miejsca i daty spotkania.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących współpracy prosimy o kontakt.

 

Formularz kontaktowy

  Administratorem danych osobowych jest Sanimex Sp z o.o., ul. Łabędzka 24, 44-121 Gliwice. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności.

  Sanimex w Gliwicach

  Adres: ul. Łabędzka 24, Gliwice

  Łazienki i płytki: tel. 32 270 81 58
  Meble, lampy: tel. 32 270 78 75

  Godziny otwarcia:
  pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-15.00, nd. nieczynny

  Godziny pracy magazynu:
  pn.-pt. 10:00-18:00, sob. nieczynny

  Zobacz pełne dane salonu →

  Sanimex w Rybniku

  Adres: ul. Budowlanych 89, Rybnik

  Łazienki i płytki: tel. 32 424 44 34

  Godziny otwarcia:
  pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-14.00, nd. nieczynny

  Zobacz pełne dane salonu →

  Sanimex w Katowicach

  Salon w Katowicach nieczynny. Obsługa zamówień została przeniesiona do naszego sklepu w Gliwicach. Zapraszamy.

  Zobacz pełne dane salonu →