• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Współpraca – architekci

Współpracujesz z firmą Sanimex? Gratulujemy Ci trafnego wyboru! Lepiej nie mogłeś trafić. Jesteś w gronie najlepszych i zwiększasz swoje szanse na osiągnięcie sukcesu w branży aranżacji i dekoracji różnorodnych wnętrz.

Nasza firma jest niekwestionowanym liderem w branży kompleksowego wyposażenia łazienek. Gama produktowa firmy Sanimex obejmuje zarówno płytki ceramiczne, gustowne mozaiki, elegancką armaturę, jak również wysokiej jakości meble, kabiny prysznicowe, mini baseny i oryginalne oświetlenie. Wyjątkowość oferty sprawia, że współpraca z nami otwiera szerokie horyzonty rozwoju własnej działalności.

Jednocześnie pragniemy zachęcić wszystkich projektantów, dekoratorów oraz biura projektowe do zapoznania się z naszą unikalną ofertą współpracy handlowej. Zapraszamy wszystkich do współpracy, która mamy nadzieję, okaże się w przyszłości owocna dla obu stron. Na Państwa życzenie chętnie odbędziemy spotkanie, które będzie wspaniałą okazją do zapoznania się z metodami naszej pracy, oferowanym asortymentem, a także do weryfikacji zapatrywań dotyczących ewentualnego partnerstwa handlowego. Spotkanie może odbyć się zarówno w naszej głównej siedzibie w Gliwicach, jak i w salonie firmowym Rybniku. Jesteśmy elastyczni i profesjonalni, dlatego też zawsze dostosujemy się do Państwa wymagań w kwestii umówionego miejsca i daty spotkania.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących współpracy prosimy o kontakt:

Doradca Klienta / Opiekun Architekta

Bogumiła Ulfik

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close