• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Kolekcje marki

Grohe

Grohe

Czysta radość z wody

Grohe to niemiecka marka, podbijająca rynek armatury sanitarnej od wielu lat. Duże doświadczenie w branży pozwoliło jej wspiąć się na szczyt i stać się najchętniej wybieranym producentem armatury

Niekwestionowane doświadczenie Grohe to pewność, że Twoje produkty będą służyły nieprzerwanie przez wiele lat, zachowując pełną funkcjonalność i komfort użytkowania.

A co z designem? Wysoka jakość marki to przecież nie wszystko, dziś możesz wymagać więcej. Grohe doskonaliło kunszt projektowania od początku swojej historii. Przez lata firma zdobyła prestiżowe nagrody, dzięki temu ugruntowała swoją pozycję nie tylko jako marka niezawodna, ale również zachwycająca swoją wyjątkową formą.

Kolekcje marki Grohe

  Grohe Blue Professional To system kuchenny przeznaczony dla miejsc, z których korzysta więcej osób, ponieważ Grohe Professional potrafi wyprodukować nawet do 12 l na godzinę, co pozwala na kontrolę nawodnienia nawet 40 dorosłych osób w ciągu całego dnia. Czy to nie fantastyczne? Każdego dnia, oszczędzasz nie tylko zbędny plastik, ale również konieczność kupowania butelkowanej […]

Kolekcja Blue Home

Grohe Blue Home To wyjątkowy system kuchenny, który pozwoli Ci na zdrową przefiltrowaną wodę dostępną od ręki w Twoim domu. Nigdy więcej zbędnych plastikowych butelek, ponieważ dzięki Grohe Blue Home zyskujesz nie tylko czystą wodę ale również komfort stałego dostępu do wody bez potrzeby kupowania i zaopatrywania się w ciężkie i nieporęczne zgrzewki plastikowej wody.  […]

Kolekcja Blue Pure

            Grohe Pure To bezpieczny wybór dla Ciebie i Twojej rodziny. System Pure oczyszcza bieżącą wodę z kranu i czynie z niej bezpieczną do picia, pozbawioną posmaku holu czy innych substancji odkażających. Bateria została pokryta chromowaną powłoką GROHE StarLight. Wyposażoną ją w dwa odrębne kanały doprowadzające wodę, jeden kanał przeznaczony […]

Grohe „Made in Germany” 

Grohe od lat kieruje się tym samym mottem “Pure Freude an Wasser”, które w wolnym tłumaczeniu oznaczają “Czysta radość z wody”. Hasło to należy rozumieć nie tylko w dosłownym znaczeniu, ale również w przenośni, ponieważ firmie Grohe, na sercu leży ochrona i dobro środowiska. Najlepszymi dowodami są flagowe produkty wspierające „zieloną inicjatywę Grohe„:  Grohe Blue oraz Grohe Red, dzięki którym znacząco ograniczamy zużycie plastiku w naszych domach. 

Razem ze zrównoważonym rozwojem, firma Grohe zwraca też uwagę na technologię, jakość oraz wzornictwo. Dzięki temu w naszych salonach można znaleźć aż 17 kolekcji tej marki, reprezentujących najwyższą klasę armatury łazienkowej oraz kuchennej. 

Zaleta

Wszechstronny design, dla fanów o różnych gustach

Kolekcje Grohe powstają w Düsseldorfie znajdującego się w Nadrenii Północnej-Westfalii, to stolica niemieckiego designu. Szeroki wybór, który oferuje nam marka, sprawia, że w kolekcjach tej marki znajdziemy linie o różnych charakterach minimalistyczne, obfite, obłe oraz dalece bardziej zdobne.

Design jest ważnym elementem w produkcji każdej z linii Grohe. Pod przewodnictwem Paula Flowersa który jest wiceprezesem GROHE ds. projektów, powstają jedne z najpiękniejszych produktów na rynku. Zostały one docenione prestiżową nagrodą ed dot: design team of the year.

Zaleta

Najwyższa jakość, niezawodność na lata

Wszystkie kolekcje marki Grohe są niezawodne przez wiele lat. Nie tylko zewnętrzna- wizualna strona tej armatury jest piękna. W końcu liczy się przede wszystkim wnętrze, które zapewnia spokój i komfort użytkowania.

Zaleta

Zrównoważony rozwój, praca na rzecz naszej przyszłości, każdego dnia

Wszystkie elementy składowe armatury Grohe są poddawane wyczerpującym testom, co pozwala na trwalsze konstruowanie produktów a tym samym ich dłuższe użytkowanie.

Dodatkowo Grohe działa w myśl idei WaterCare. Która zapobiega niepotrzebnemu zużyciu plastiku zaś nowoczesne systemy termostatyczne zapewniają zminimalizowanie zużycia wody, ponieważ od razu po włączeniu uzyskujemy wymaganą do kąpieli temperaturę.

 

 

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close