• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Kolekcje marki

Besco

Besco

Perfekcja tkwi w detalu

Besco to polski producent wanien wykonanywanych z trzech rodzajów materiału: akrylu sanitarnego, kompozytu sanitarnego lub z odlewów mineralnych. Od 25 lat dostarczający produkty klientom o najbardziej wyrafinowanych gustach.

Umiejętność rozpoznawania potrzeb Klientów, nowoczesne technologie produkcji oraz wyselekcjonowane materiały, z których wykonywane są ich produkt to efekt doświadczenia i pasji. To również dzięki tym wartościom marka Besco jest pewna jakości, którą oferuje Klientom, dlatego daje aż 10 lat gwarancji na każdą wannę. Dodatkowo kupując wannę w naszym salonie, otrzymujesz serwis door-to-door i w ten sposób jasność co do jakości zakupionego towaru.

Poznaj pełną paletę wanien marki Besco, rozkochaj się w światowej jakości produktach władających przemyślanym designem jak samuraj swoim daishō.

Kolekcje marki Besco

Solidne podstawy do budowania trwałych fundamentów.

20 lat na rynku sprawia, że Besco miało szanse wyciągać wnioski, uczyć się i tworzyć trwałe i wartościowe relacje ze współpracownikami. Nad samą produkcją czuwa blisko 250 pracowników, którzy identyfikują się z ideami, reprezentowanymi przez firmę i tworzą wraz z nią wartościową społeczność. To szczególnie ważne, gdy produkty wykonywane są ręcznie i wymagają prawdziwej staranności i serca wkładanego w każdy szczegół.

Poza relacjami i kompetencjami wewnątrz organizacji marka stawia również na pozostałe wartości, które są silnymi argumentami przemawiającymi za wyborem właśnie tej marki.

Zaleta

Besco – paleta kolorów RAL do wyboru Klienta

W ofercie marki Besco możesz wybrać dowolny kolor należący do palety RAL. W ten sposób masz szansę stworzyć jedną w swoim rodzaju łazienkę. Poza kolorami z palety Galm, jak złoty czy srebrny, możesz z powodzeniem wybrać kolor żółty, czerwony, niebieski, a nawet zielony lub fioletowy, jeżeli właśnie to pomoże spełnić Twoje marzenia dotyczące wystroju Twojej wymarzonej łazienki.

Zaleta

Szeroka rozpiętość wymiarów wanien marki Besco

To niewątpliwy atut tego producenta. Wśród kilkudziesięciu modeli znajdziesz wymiary od 100 do aż 190 cm długości to czyni Besco wysoce konkurencyjną marką. Ideą tak dużej rozpiętości rozmiarowej jest, jak najdokładniejsza personalizacja produktów. Mówi się, że aby kupić wannę warto do niej wejść i „przymierzyć się” sprawdzić, czy kształt i wielkość jest odpowiednia i spełni nasze oczekiwania dotyczące jej użytkowania. Odwiedzając nasz salon, możesz wybrać, który model spełnia twoje potrzeby.

Zaleta

Gwarancja satysfakcji

Serwis door-to-door i 10 lat gwarancji daje Ci 100% bezpieczeństwa zakupu wanny Besco. Tak długi okres gwarancyjny świadczy o pewności producenta co do produktów, które oferuje swoim Klientom. Serwis door-to-door to wygodny sposób na zgłaszanie ewentualnych zastrzeżeń dotyczących produktów zwłaszcza przy produktach dużych gabarytowo.

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close