• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Kolekcje marki

Hansgrohe

Hansgrohe

Najpiękniejsze momenty w kontakcie z wodą.

Hansgrohe to niemiecka marka specjalizująca się w produkcji wyposażenia łazienek, takiego jak baterie, prysznice, panele prysznicowe, wanny i akcesoria łazienkowe. Firma została założona w 1901 roku, a jej produkty wyróżniają się innowacyjnym designem, wysoką jakością wykonania oraz zastosowaniem najnowszych technologii w dziedzinie oszczędzania wody i energii. Hansgrohe to marka z dużą renomą na całym świecie, a jej produkty są dostępne w wielu krajach.

Kolekcje marki Hansgrohe

Nowoczesne wzornictwo i produkty najwyższej jakości

Zaleta

Wyjątkowe połączenie formy i funkcji

Łazienka nie jest jedynie miejscem służącym higienie – jest przestrzenią mieszkalną, w której wypoczywamy. Strefy prysznica stają się coraz bardziej przestronne, a nowe materiały, takie jak szkło, nadają łazience nowego, współczesnego wizerunku. Produkty marki hansgrohe uczynią Twoją łazienkę wygodniejszą. Zanurz się w łazienkowym świecie marki hansgrohe i odkryj pełne wyrazu kierunki stylistyczne, innowacyjne wzornictwo i pomocne technologie.

Zaleta

Nowoczesne wzornictwo i produkty najwyższej jakości

Jeżeli cenisz sobie piękne wzornictwo w łazience i kuchni oraz zależy Ci na doskonałej jakości to jesteś we właściwym miejscu. Produktów klasy premium do prysznica, łazienki i kuchni w hansgrohe znajdziesz mnóstwo. Co jest odpowiednie dla Ciebie? Odkryj asortyment: baterie do umywalki, prysznica i wanny. Produkty do prysznica, takie jak główki prysznicowe, głowice prysznicowe, komplety prysznicowe Showerpipe i systemy prysznicowe. Produkty do kuchni, takie jak baterie kuchenne, zlewozmywaki kuchenne i kombinacje zlewozmywaków i baterii kuchennych.

Zaleta

#InTouchWithOurPlanet: radość z oszczędzania wody

Możesz zaoszczędzić więcej niż 45% wody i energii, jeśli zamienisz swój produkt na produkt EcoSmart marki hansgrohe.

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close