• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Kolekcje marki

Hiooro

Hiooro

Piękno tkwi w prostocie.

Hiooro to polska marka ekskluzywnych stołów jadalnianych, konferencyjnych, stolików kawowych oraz biurek. Każdy z mebli tej marki wyróżnia się jakością oraz wyjątkową formą. Hiooro reprezentuje minimalistyczną formę designu oraz wyjątkowe, estetyczne desenie.

To, co wyróżnia markę Hiooro to duże możliwości personalizacji zarówno blatów, jak i stelaży. Wybierając swój mebel, możesz również dostosować jego wysokość pod swoje potrzeby.

Poznaj szeroką ofertę marki Hiooro i wzbogać przestrzeń o akcent, który w perfekcyjny sposób podkreśli Twoją wyjątkowość.

Kolekcje marki Hiooro

Hioro – personalizuj stół i wybieraj z wyselekcjonowanych materiałów.

Ta marka oferuje szeroki zakres personalizacji mebli, wybierz spośród wysokiej jakości spieku ceramicznego (w kilku kolorach), drewna, mosiądzu czy stali nierdzewnej. Twój stół może stać się centralnym miejscem pomieszczenia, podkreślającym jego prestiż lub stanowić spójny element, który w komfortowy i harmonijny sposób wpisze się aranżacje wnętrza.

Każdy z mebli marki Hiooro możesz swobodnie łączyć, ponieważ kolekcje są kompletne, zawierają zarówno duże stoły jadalniane/konferencyjne, jak i stoliki kawowe, pomocnicze, biurka czy nawet (jak w przypadku kolekcji Enco), mebli RTV.

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close