• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Kolekcje marki

Miloni

Miloni

Fragment natury zamknięty w estetycznej i funkcjonalnej formie.

Polska marka nowoczesnych mebli wykonanych wyłącznie z drewna dębowego. Miloni stawia na jakość wykonania oraz trwałość swoich produktów. Ich stoły są wykonane zawsze z jednego fragmentu drewna i pokryte olejowoskiem, który jest rozwiązaniem bliższym natury od tradycyjnego lakieru.

Architekci marki stawiają na nowoczesne meble, ciekawe wzornictwo w odważny sposób łączą formy i materiały. Efektem tej współpracy powstają nowoczesne stoły, komody, stoliki pomocnicze oraz krzesła.

Wybór marki Miloni to niepowtarzalna okazja na stworzenie wnętrza pełnego jakości i znaczenia. Ich meble można poddawać konserwacji i odświeżać, umieszczone we wnętrzach dodadzą im charakteru i stylu.

Kolekcje marki Miloni

Nowoczesne meble, bliżej natury.

Kontrola marki Miloni nad drewnem, z którego powstają ich meble, zaczyna się już na etapie ścinania drzew. Następnie o jakości oraz przeznaczeniu każdej deski decydują wyznaczeni do tego ludzie.

Dębowe deski blatów nigdy nie są łączone na długości, dzięki temu każdy stół cieszy się nieprzerwanym wizerunkiem naturalnego usłojenia drewna. Rysunek drewna w każdym przypadku tworzy niepowtarzalną kompozycję stanowiącą całość.

Każdy element mebla jest klejony trójwarstwowo, zwiększa to stabilność drewna oraz jego trwałość. Na samym końcu każdy mebel jest pokrywany olejowoskiem do wyboru klienta, Miloni przygotowała je w aż 6 odcieniach:

  • Off White,
  • Pure
  • Natural
  • Tabacco
  • Cacao
  • Nutty

Dzięki temu odbiorcy mogą dopasować kolor do swoich potrzeb. Co ciekawe, dzięki wysokiej jakości drewna oraz niezbędnym procesom twórczym podnoszącym trwałość produktów, każdy  mebel zaprojektowanych przez markę Miloni można poddać renowacji, co znacząco wydłuża ich żywotność.

Do tworzenia drewnianych mebli Miloni wykorzystywana jest nowoczesna technologia oraz potencjał drzemiący w ludziach. Ta marka zaufała doświadczeniu oraz wiedzy technologicznej swoich pracowników takie połączenie jest skazane na sukces.

 

Okucia i wykończenia mebli Miloni

Poza drewnem dębowym do produkcji mebli drewnianych wykorzystane są również elementy okucia. Te w Miloni należą do jednych z najtrwalszych i najpiękniejszych. Większość z nich wykonana jest ze stali nierdzewnej, poddawanej specjalnej obróbce powierzchniowo-ściernej. Taki zabieg zapewnia im wysoką jakość, estetykę oraz niespotykaną trwałość. To perfekcyjne wykończenie mebli drewnianych, które wydłuża ich żywotność i nadaje stylu każdemu z mebli.

 

Dlaczego Miloni?

Ta marka to dobrze zaprojektowane meble. Projektanci stawiają na naturalne drewno oraz jakość i funkcjonalność produktów i nie znosząc w tej kwestii kompromisów ani półśrodków. Ciekawe wzornictwo odważne połączenie form oraz materiałów. Każda z kolekcji tego producenta to wyjątkowa gratka dla fanów naturalistycznego designu.

Meble Milonii to wielokrotni laureaci nagród m.in. Diament Meblarstwa 2014, Dobry Wzór 2016 i wiele więcej. To zasłużone nagrody dla mebli wychodzących spod znaku tej marki. Ich formę oraz jakość wykonania docenili nie tylko fani marki ale również znawcy w dziedzinie mebli.

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close