• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Kolekcje marki

Ceramiche Piemme

Ceramiche Piemme

Floor and mor

Ceramiche Piemme od 60 lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości włoskich płytek ceramicznych. Produkty tej marki to ponadczasowy, włoski design oraz trwałość dzięki stosowanej przez firmę najnowocześniejszej technologii. 

Piemme stawia duży nacisk na ochronę środowiska, wie że zrównoważone metody produkcji to bezpieczna przyszłość dla naszych dzieci i wnuków. 

Sprawdź wszystkie kolekcje Piemme inspirowane włoskim dziedzictwem kulturowym.

Kolekcje marki Ceramiche Piemme

Rozwój wpisany w DNA Piemme

Firma Piemme od wielu lat pracuje nad coraz lepszymi metodami produkcji, odpowiadającymi panującym standardom. Dzięki temu, jako cel nadrzędny wyznaczyła sobie nie tylko produkcję wysokiej jakości płytek ceramicznych, ale również ekologiczne założenia, dzięki którym proces produkcyjny jest usprawniony i bezpieczniejszy dla środowiska. Wielka przebudowa firmy, do której doszło kilka lat temu, pozwoliła na spotęgowanie tych działań i wprowadzenie kolejnych udogodnień takich jak:

  • Cyfrowe zdobienie atramentowe
  • Wypalanie w piecach do recyklingu z wykorzystaniem czystej energii
  • Szlifowanie i polerowanie w trybie „one roof”
  • Elektroniczna kontrola standardów jakości.

Te wprowadzone zmiany są działaniami proekologicznymi pozwalającymi na świadomy wybór Klientów.

Zaleta

Ciągła optymalizacja produkcji

Chociaż historia Piemme sięga 1966 roku, marka z roku na rok stara się doskonalić swoje metody produkcji. Skoncentrowała się na optymalizacji poziomu swoich usług i zrównoważonych metodach produkcji. 

Zaleta

Wyjątkowy włoski design

Piemme jest częścią grupy promującej włoski design oraz włoskie dziedzictwo. To z niego czerpie inspiracje i nadaje im kształt płytek ceramicznych. 

Zaleta

Doświadczenie w produkcji

Ponieważ Piemme od wielu lat doskonali swoją jakość zdążyła wypracować sobie opinię lidera na rynku płytek ceramicznych. To zaufanie, zaprocentowało rozwojem firmy i pewnością jej funkcjonowania na kolejne 60 lat. 

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close