• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Kolekcje marki

ROM

ROM

Jeszcze więcej szczęśliwych chwil

Belgijska marka ROM produkcję swoich mebli powierzyła polskim wytwórniom tapicerskim. Od 50 lat produkuje meble tapicerowane, które pokochali Klienci z 30 różnych krajów całego świata.

Miłość do mebli ROM ma wiele powodów, jednak za największy atut marki uważa się dopasowanie wielkości mebli do wnętrz. Rozmiar kanap można zwiększać lub zmniejszać co 10, lub  20 cm to ewenement na skalę światową.

Poznaj całkowicie nową jakość mebli wypoczynkowych. Wybieraj udogodnienia i maksymalnie personalizuj swoje meble dzięki wielu udogodnieniom przewidzianym przez markę ROM.

Kolekcje marki ROM

Personalizacja zestawów wypoczynkowych marki ROM sprawi, że Twoja sofa odpowie na każde wyzwanie, które jej postawisz.

Dostrzeżenie potrzeb Klienta pozwala na dopasowanie funkcji mebla do Twoich potrzeb. Poza szeregiem wygodnych rozwiązań jak regulowany zagłówek, wybór rodzaju nóżek czy możliwości zamontowania wtyczki USB, ROM poszedł o krok dalej, oferując obrotowe fotele czy połączenie funkcji spania z klasyczną sofą.

Duża różnorodność udogodnień, jakie ROM przygotował dla swoich Klientów to fundament marki. Świadomość potrzeb i wymagań klientów pozwala precyzyjnie dopasować ofertę w taki sposób, aby stanowiła kwintesencję ich oczekiwań. W konsekwencji obserwacje te znalazły odzwierciedlenie w przygotowywanej ofercie meblowej.

Możliwość wybrania wypełnienia siedziska. Marka ROM przygotowała kilka wersji do wyboru:

  • Bultex 43, jest to pianka gwarantująca stabilne podparcie dla kręgosłupa, które nie ulega odkształceniu oraz ciągłą cyrkulację powietrza zapewniającą świeżość i trwałość materiału.
  • Bioflex, Boxspring+, wysokoelastyczne pianki wykonane z dbałością o środowisko. To wypełnienie gwarantuje perfekcyjne dopasowanie do ciała i komfortowe użytkowanie mebla przez wiele lat.
  • Viscotex, to wyplenienie z pianki wysokoelastycznej, które pracuje wraz z Twoim ciałem. W momencie zasiadania wypełnienie lekko cofa się, aby w efekcie delikatnie, ale stabilnie potrzymać ciało. Wypełnienie charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i szybkim powrotem do stanu właściwego dzięki otwarto komórkowej budowie.

Perfekcyjne dopasowanie wymiarów Twojej sofy.

Szczególnie istotne dla marki ROM jest możliwość dopasowania rozmiaru mebla do potrzeb Klientów. Sofy i narożniki można zwiększać lub zmniejszać o 10, lub 20 cm. Dzięki temu niezależnie od tego, jak duże lub jak małe jest pomieszczenie, w którym chcesz umieścić sofę – możesz to zrobić. Takie indywidualne dopasowanie wielkości mebla jest wyjątkiem na skalę światową, gwarantującym pełną swobodę i komfort aranżacji Twoich wnętrz.

Co jeszcze przygotowała dla Ciebie marka ROM?

Szereg udogodnień, które zagwarantują Ci satysfakcję od momentu składania zamówienia aż po każdą chwilę spędzoną na kanapie.

Zaleta

Aplikacja ułatwiająca personalizację mebli.

Umożliwia ona stworzenie wizualizacji mebla w formacie 3D, dzięki temu Klientowi łatwiej jest wizualizować sobie efekt zamówienia.

Zaleta

Szeroki wybór poszyć mebli.

W ofercie marki ROM znajdują się zarówno skóry ekologiczne oraz tkaniny w tym również tkanina typu Aquaclean (umożliwiająca wyczyszczenie ewentualnego brudu tylko za pomocą wody),

Zaleta

Możliwość regulowania zagłówka oraz grubości podłokietników.

Zapewniające całkowity komfort wypoczynku. Twoja kanapa może służyć jako miejsce spotkań rodzinnych oraz tych w gronie przyjaciół, aby następnie pomóc Ci zrelaksować się w jej objęciach.

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close