• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Kolekcje marki

Sits

Sits

Przede wszystkim wygoda

Sits to polska wytwórnia mebli wypoczynkowych, która od 1993 roku tworzy markę, której priorytetem jest wygoda klientów. W ofercie Sits znajdują się sofy, narożniki, fotele, pufy i wiele innych mebli sprzyjających dobremu i wygodnemu spędzaniu wolnego czasu.

Towarzysząc swoim Klientom na co dzień marka Sits, obserwuje i wyciąga wnioski. Dostosowuje swoją ofertę do panujących trendów, stawiając „przede wszystkim na wygodne życie”. Niezwykłe egzemplarze mebli zyskały już duże grono fanów zwłaszcza wśród osób ceniących życie w stylu slow.

Zapraszamy Cię do świata Sits, znajdziesz tutaj bogaty wybór efektownych mebli i wygodę, o której dotychczas tylko marzyłeś.

Kolekcje marki Sits

Zestawy wypoczynkowe Sits – styl, wygoda i jakość.

Wraz z wyjątkowym designem i szeroką ofertą produktową marki Sits, masz możliwość stworzenia wnętrza swojego domu w taki sposób, jaki sobie wymarzyłeś. Nie opieraj się puszczenia wodzy fantazji, stwórz wnętrze, które jest dla Ciebie piękne i wygodne. Dzięki tym sofom możesz zaprojektować wnętrza niesztampowe i napisać swoją własną historię.

W naszej Galerii znajdziesz szeroki wybór mebli marki Sits, które odpowiadają różnym gustom i stylom wnętrz, łączy je jedna cecha: niezwykły komfort i styl.

Sits – markę tworzą ludzie.

Sits rocznie produkuje prawie 1 000 000 sof i foteli. Etapy produkcji są specjalnie zaprojektowane a nad prawidłowym wykonaniem sofy, czuwa grupa specjalistów gwarantująca najwyższą jakość wykonania. Każdy egzemplarz wyprodukowanej sofy to niezwykły dowód na to, że stylowe meble z powodzeniem można połączyć z wygodą i komfortem ich użytkownika.

Sits to poza wspaniałymi meblami również pracownicy. Tych w Brodnickim zakładzie pracuje aż 1500. Efektem ich ciężkiej pracy są meble znane nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Marka kładzie również duży nacisk na ochronę środowiska. Wszystkie materiały, z których wykonywane są pokrycia oraz stelaże są przyjazne dla środowiska i całkowicie bezpieczne.

Zaleta

Komfort, leżący u podstaw projektowania.

Wygoda w projektowanych przez Sits meblach leży u podstaw marki. Każdy mebel wykonany jest w taki sposób, aby posiadał nie tylko wyjątkowy design, ale przede wszystkim spełniał swoją funkcję wygodnego odpoczynku.

Zaleta

Doświadczenie, w tworzeniu stylowych mebli

Przez 29 lat marka Sits doskonaliła swoje wyroby. Całość produkcji to dopracowany w najmniejszych szczegółach proces, który kontrolują ludzie odpowiadający za jakość.

Otrzymujesz w efekcie meble niezwykle trwałe i praktyczne oraz piękne.

Zaleta

Styl, bieżące trendy i ponadczasowa klasyka

W ofercie marki znajdziesz nie tylko najnowsze trendy wnętrzarskie, ale również klasyczne formy od zawsze towarzyszące Ci w domu. Wszystko dlatego, że Sits dba o swoich Klientów i wsłuchuje się w ich potrzeby.

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close