• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Kolekcje marki

Swarzędz Home

Swarzędz Home

Mądrość w tradycji przyszłość w innowacji

Swarzędź to polski producent mebli – od 117 lat dostarczający meble w perfekcyjny sposób łączące w sobie najwyższą jakość, styl oraz niezbędne zaplecze rzemieślnicze.

Ponadczasowy design, który łączy w sobie tradycję oraz współczesną estetykę to połączenie, którego efektem są wyjątkowe egzemplarze mebli o niebanalnym kształcie i wyraźnie barwnej estetyce. Meble marki Swarzędź zyskują szerokie grono odbiorców nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju.

Poznaj ofertę marki Swarzędź, zainspiruj się ich nietuzinkowymi wnętrzami i wprowadź do wnętrz Twojego domu produkty niepowtarzalne w pełni wyprodukowane w Polsce.

Kolekcje marki Swarzędz Home

Kreatywne wykorzystanie innowacji – Swarzędz Home.

W odpowiedzi na tradycję rzemieślniczą marki Swarzędz Home projektanci nieprzerwanie kontynuują wypracowane przez setki lat metody produkcyjne,  innowację przemycają w formie i designie produkowanych mebli.

Tradycyjne metody rzemiosła, perfekcja wykonania i uwzględnienie światowych trendów gwarantowanych przez najlepszych polskich architektów gwarantują światowej sławy polskie meble, wykonane w najlepszej jakości oferowanej przez Swarzędz Home. Ich wartość nie polega jedynie na efektownym designie, ale również na emocjach, które wprowadzają do wnętrza. Poczucie komfortu, harmonii i możliwość kreowania własnych przestrzeni.

Tylko naturalne materiały

Skóra, drewno i kamień inspirują projektantów Swarzędz Home i leżą u podstaw marki. Wszystkie egzemplarze mebli łączy ich funkcjonalność oraz estetyka, które mają za zadanie ocieplić wnętrze i uczynić je maksymalnie komfortowym dla użytkownika. Obcowanie z naturą i odwołanie się do tradycji to ważny element tożsamości marki. Każdy, kto ceni współczesną estetykę i wszechstronną trwałość mebli odnajdzie w marce Swarzędz egzemplarze stworzone do swoich wnętrz.

Zaleta

Ręczna obróbka mebli

Meble Swarzędz powstają dzięki rzadko spotykanemu w dzisiejszych czasach prawdziwemu i szlachetnemu rzemiosłu. Każdy element wykonywany jest ręcznie z niezwykłą precyzją i dokładnością. W efekcie otrzymujesz nie tylko piękny mebel, ale również doświadczenie, precyzję oraz jakość.

Zaleta

Szeroki wybór styli

Połączenie współczesnego designu, inspiracje rodem z PRL-u i ponadczasowa klasyka, szeroka oferta mebli Swarzędz sprawia, że poszukując mebli idealnych, nie możesz przejść obojętnie obok oferty tej marki. Kunszt ręcznej obróbki mebli oraz najlepszy design łączą się tutaj, abyś Ty mógł stworzyć wymarzone wnętrze.

Zaleta

Polska myśl architektoniczna, polska produkcja

Meble Swarzędz w całości są projektowane i wykonywane w Polsce. Historia marki ma już przeszło 100 lat. Rozpoczyna się w małej miejscowości, od której zabrała się również nazwa marki Swarzędz. To tam początkujący przedsiębiorca Tabaka rozpoczął przygodę z meblami. Chociaż historia wytwórni jest długa i zawiła to nieprzerwanie toczy się w Polsce. Marka od samego początku stawia na rodzime projekty i produkcje.

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close