Sanimex w Katowicach

Salon Łazienek
tel. 32 700 77 97
katowice@sanimex.pl

Salon Łazienek Katowice jest nieczynny. Obsługa zamówień została przeniesiona do naszego sklepu w Gliwicach. Zapraszamy.

 

Pełna aranżacja łazienki w jednym miejscu

Katowice to pierwsze miasto, które przychodzi do głowy większości Polaków, kiedy myślą o Śląsku. Jasne jest więc, że w centrum naszego województwa musiał powstać salon największej w regionie firmy zajmującej się sprzedażą wysokiej jakości wyposażenia wnętrz.

Specjalnie dla naszych katowickich klientów przygotowaliśmy nowoczesny budynek, w którym znajduje się Salon Łazienek Katowice. Zlokalizowany przy Alei Walerego Roździeńskiego obiekt cieszy się niesłabnącą popularnością nie tylko Katowiczan.

Co można tam znaleźć?

Na powierzchni 500 m2 prezentujemy między innymi kompleksową ofertę wyposażenia łazienek od najlepszych producentów na rynku. Nowoczesne wanny, kabiny prysznicowe, stale aktualizowane wzory płytek i innych akcesoriów na pewno zadowolą wszystkich pragnących luksusowych rozwiązań w swojej łazience. Ale to nie wszystko! Odwiedzając nas, można skorzystać z rady doświadczonych architektów, którzy z chęcią pokażą, jak w niebanalny sposób urządzić swój dom.

Odwiedź nas już dziś!

Oprócz doskonałej jakości produktów czekają na Ciebie liczne promocje i rabaty. Do swojej dyspozycji masz także wykwalifikowany personel, który fachowo odpowie na wszystkie pytanie i wesprze Cię na każdym etapie zakupów w Salonie Łazienek w Katowicach.

 

Sanimex w Gliwicach

Adres: ul. Łabędzka 24, Gliwice

Łazienki i płytki: tel. 32 270 81 58
Meble, lampy: tel. 32 270 78 75

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-15.00, nd. nieczynny

Godziny pracy magazynu:
pn.-pt. 10:00-18:00, sob. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Rybniku

Adres: ul. Budowlanych 89, Rybnik

Łazienki i płytki: tel. 32 424 44 34

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-14.00, nd. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Katowicach

Salon w Katowicach nieczynny. Obsługa zamówień została przeniesiona do naszego sklepu w Gliwicach. Zapraszamy.

Zobacz pełne dane salonu →