• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Salon Łazienek Rybnik

Kompleksowe wyposażenie łazienek

Każdy, kto kiedykolwiek gościł w Rybniku przyzna, że to wyjątkowe miasto. Liczne parki oraz Zalew Rybnicki czynią z niego bardzo atrakcyjne miejsce. Znaleźć tu można jednak nie tylko wytchnienia na łonie natury, ale i najnowszej klasy wyposażenie do łazienek…

Gdzie nas znaleźć?

Nasz salon firmowy mieści się przy ulicy Budowlanych 89 w sąsiedztwie Ronda Zebrzydowskiego. W nowoczesnym budynku o powierzchni 500m2 znajduje się wszystko, co potrzeba, aby zamienić łazienkę w miejsce, którego nie chce się opuszczać.

Szeroki wybór ceramiki łazienkowej, armatury, wanien czy kabin prysznicowych od najlepszych na rynku producentów gwarantuje, że nawet najbardziej wymagający bez trudu znajdą coś idealnie pasującego do swoich gustów. Co ważne, wszystkie produkty są wybierane tak, aby spełniały najwyższe standardy estetyczne, jakościowe i funkcjonalne. Innym słowy – przekraczając próg salonu firmowego Sanimex w Rybniku, wkraczamy w świat ekskluzywnych łazienek.

Odwiedź nas już dziś!

Czekają na Ciebie setki wysokiej klasy produktów w dobrych cenach oraz liczne promocje. Doświadczony personel pomoże Ci dokonać prawidłowego wyboru. Zawsze możesz też skorzystać z pomocy współpracujących z nami architektów, którzy podpowiedzą, jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzą się w Twojej łazience.

P8021707_sanimex-rybnik-

Doradca Klienta / Kierownik Salonu

Grzegorz Grudziądz

Doradca Klienta

Paweł Mokry

Doradca Klienta

Tomasz Nowak

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close