• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Bestsellerowe lampy marki Kartell TOY

Lampa stołowa TOY marki Kartell to efekt współpracy projektanta Jeremyego Scotta oraz Moschino. Miś z przekornym napisem na koszulce sprawia, że lampa TOY doskonale odnajdzie się we wnętrzach ceniących designerski sznyt puszcza ona bowiem zawadiackie „oko” do zaintrygowanych nietypową formą oświetlenia odbiorców. Ta lampa stołowa led jest doskonałym urozmaiceniem stonowanych pokoi, ale również smaczkiem do pokoi pełnych przepychu i obficie zdobionych. Stanowi, dodatkowe źródło, przyjemnego i delikatnego światła. Miś TOY może stać się Twoją lampką nocną lub po prostu urozmaicać szykowne wnętrza Twojego salonu.

Kartell TOY

W naszym Gliwickim salonie znajdziesz tę lampkę w dwóch wersjach, złotej oraz tradycyjnej od ręki.

 

Inne artykuły z tej samej kategorii:

Ceniąca za wysoką jakość i styl, marka Emporia wprowadza na rynek trzy nowe kolekcje: Rio, Teo oraz Fly, które zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających.

Prezentujemy Państwu najnowsze wzory plytek gresowych w kolekcji Imola The Room, inspirowanej wyjątkowymi marmurami z całego świata, które dzięki swojemu ekspresyjnym bogactwu doskonale odnajdą się w przytulnych i nowoczesnych wnętrzach.

Ekskluzywne oświetlenie stworzone dla pięknych wnętrz.

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close