• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Color Elements od GSI Ceramica

Komponowanie środowiska łazienki to tworzenie relacji między intymnością, ciszą, a wewnętrzną wartością miejsca, z wykorzystaniem kształtów, materiałów, światła i kolorów. W nieskończonej ilości możliwych kombinacji. Aby wyrazić wyjątkowość produktów, marka GSI wzbogaca swoją ofertę o kolekcję Color Elements.

Ostatnio do gamy kolorów dołączył również odcień „Blush”. Delikatny, zwiewny róż, często kojarzony z koncepcjami harmonii i kobiecości. Symbolizuje piękno, niewinność i czystość. Róż na dobre zadomowił się we współczesnych łazienkach, które są teraz coraz bardziej kolorowe i odważne.

Inne artykuły z tej samej kategorii:

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową markę mebli łazienkowych prosto z Włoch – Badenhaus. Ta ekskluzywna marka łączy w sobie niezrównaną jakość Made in Italy z wyjątkowym, stylowym designem, który z pewnością doda elegancji każdej łazience. Meble Badenhaus to synonim luksusu i doskonałego rzemiosła, które widać w każdym detalu. Jednym z największych atutów mebli Badenhaus jest […]

Przedstawiamy Krofam, nową jakość w świecie mebli łazienkowych. Ich kolekcje wyróżniają się nowoczesnym designem i wysoką jakością wykonania, łącząc elegancję z funkcjonalnością. Dzięki innowacyjnym technologiom i dbałości o detale, produkty tej marki przekształcają łazienki w wyjątkowe przestrzenie. Juz teraz w naszych salonach. Zapraszamy!

Ekskluzywne oświetlenie stworzone dla pięknych wnętrz.

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close