• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Lumina 100% Made in Italy

 

 

Najważniejszą zasadą podczas projektowania i produkcji lamp marki Lumina jest stworzenie prostych technologicznych lamp przy jednoczesnej kontroli jakości i szerokich możliwościach konstrukcyjnych. Cała wizja została stworzona zgodnie z myślą Tommaso Cimini założyciela marki.

„Nasze lampy są kultowe, podobnie jak nasza etyka pracy i nasze rzemiosło. Wykorzystując najnowsze technologie produkcyjne, łączymy formę i funkcję, aby osiągnąć czysty i prosty rezultat. Dla dobra naszych klientów”.
Ettore Cimini

Lumina to włoska marka oferująca ciekawą oprawę świetlną dla nowoczesnych pomieszczeń. Marka opiera się na zrównoważonej produkcji i minimalistycznym deisgnie odpowiadając na potrzeby współczesnego wzornictwa. Stworzenie czegoś wyjątkowego i prostego to nie lada wyczyn a Lumina doskonale wie, jak to zrobić, aby otrzymać piorunujące wrażenie.

 

Poznaj pełną ofertę oświetlenia Lumina, kliknij.

Inne artykuły z tej samej kategorii:

Ceniąca za wysoką jakość i styl, marka Emporia wprowadza na rynek trzy nowe kolekcje: Rio, Teo oraz Fly, które zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających.

Prezentujemy Państwu najnowsze wzory plytek gresowych w kolekcji Imola The Room, inspirowanej wyjątkowymi marmurami z całego świata, które dzięki swojemu ekspresyjnym bogactwu doskonale odnajdą się w przytulnych i nowoczesnych wnętrzach.

Najnowsze propozycje tapet na 2022 rok

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close