• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Nowe wzory płytek w kolekcji The Room od Imola Ceramica

Prezentujemy Państwu najnowsze wzory plytek gresowych w  kolekcji Imola The Room, inspirowanej wyjątkowymi marmurami z całego świata, które dzięki swojemu ekspresyjnym bogactwu doskonale odnajdą się w przytulnych i nowoczesnych wnętrzach.

Onyx Aqua Blue Gold

Marmur onyksowy, pochodzący z Azji, to kamień o wyjątkowej jakości. Jego powstawanie wiąże się z wapiennymi skałami osadowymi, które uzyskały swój kolor dzięki działaniu źródlanej wody. Wyjątkowość onyksu podkreśla jego połysk i przezroczystość, co czyni go idealnym wyborem do projektów wnętrz, gdzie liczy się ekskluzywność i unikalność. Dominujące w nim kolory to żółć, brąz, czerwień i zieleń, przejawiające się w nieoczekiwanych odcieniach.

Calacatta Oyster

Niezwykle ekskluzywna odmiana marmuru Calacatta charakteryzuje się dużymi, diagonalnymi żyłami i ciemnymi tonami, które kontrastują z białym, jasno świecącym tłem.

Breccia Phoenix

Breccia Fantastique, znana również jako Phoenix, to dekoracyjny marmur wydobywany w Afryce Północnej. Charakteryzuje się złotawo-beżowym tłem z czerwono-brązowymi, zielonymi i żółtymi żyłami, co sprawia, że po ułożeniu prezentuje się spektakularnie.

Tiffany Green

Mniej znany kwarcyt południowoamerykański wyróżnia się żyłkowaną teksturą z drobnymi czarnymi i białymi żyłkami na niezwykłym zielonym tle.

Onice Aragosta

Ten produkt należy do rodziny Onice (onyks), a prezentowana jego wersja znana jest pod nazwą „Aragosta” (homar). Charakteryzuje się ona wzorem rozpostartym na tle w odcieniu błękitu cerulejskiego.

Płytki gresowe The Room

Kolekcja płytek gresowych Imola The Room to bogactwo wzorów, kolorów i formatów. Dostępne są w popularnych rozmiarach 60 x 60 cm, 60 x 120 cm, 120 x 120 cm oraz w formie płytek wielkoformatowych, w rozmiarach takich 120 x 260 cm.

Inne artykuły z tej samej kategorii:

Przedstawiamy Krofam, nową jakość w świecie mebli łazienkowych. Ich kolekcje wyróżniają się nowoczesnym designem i wysoką jakością wykonania, łącząc elegancję z funkcjonalnością. Dzięki innowacyjnym technologiom i dbałości o detale, produkty tej marki przekształcają łazienki w wyjątkowe przestrzenie. Juz teraz w naszych salonach. Zapraszamy!

Ceniąca za wysoką jakość i styl, marka Emporia wprowadza na rynek trzy nowe kolekcje: Rio, Teo oraz Fly, które zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających.

Nowości w salonach Sanimex. Sprawdź, kliknij.

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close