• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Projekt łazienki gratis

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów, w których razem z naszymi doradcami i architektami zaprojektujesz swoją nową, wymarzoną łazienkę. Po zakupach wyposażenia łazienki i płytek, wizualizację lub pełny projekt łazienki z wizualizacją otrzymasz od nas gratis.

Projekt łazienki z architektem

W salonach łazienek Sanimex wizualizacje i projekty są realizowane przez architektów i projektantów z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem w tworzeniu funkcjonalnych pomieszczeń, zgodnych z oczekiwaniami Klienta. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie elementy Twojej nowej łazienki będą do siebie odpowiednio dopasowane zarówno pod względem estetycznym jak i użytecznym. Architekci, z którymi współpracujemy stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz wiedzę produktową, dzięki udziałowi w licznych szkoleniach. Pozwala im to na bycie na bieżąco z najnowszymi trendami w aranżacji łazienek. To wszystko pozwala im wykonywać pondczasowe aranżacje łazienek, zawierające jednocześnie elmenty, które są obecnie na topie. 

Doradca klienta w procesie projektowania łazienki

Cały proces projektowy jest koordynowany przez dedykowanego dla Ciebie doradcę klienta Sanimex. Zajmuje się on wszystkimi czynnościami, które mogą wspierać Ciebie oraz projektanta. Do tych zadań należą między innymi weryfikacja technicznego dopasowania produktów, doradztwo w zakresie aktualnych promocji oraz ewentualnego doboru zamienników produktów z projektu, przygotowanie ofert i wycen oraz cała obsługa sprzedażowa i posprzedażowa.

Projekt łazienki gratis, gdzie jest haczyk?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta: nie ma haczyka. Jasno opisujemy warunki, które należy spełnić aby otrzymać projekt łazienki gratis. Jedyne kryteria jakie sprawią, że projekt będzie darmowy to podpisanie z nami umowy, wpłata zadatku przed wykonaniem projektu oraz dokonanie zakupów na określoną kwotę w określonym czasie od wykonania projektu. Aktualne warunki znajdzie na naszej stronie opisującej cały proces projektu i wizualizacji łazienki.

Inne artykuły z tej samej kategorii:

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową markę mebli łazienkowych prosto z Włoch – Badenhaus. Ta ekskluzywna marka łączy w sobie niezrównaną jakość Made in Italy z wyjątkowym, stylowym designem, który z pewnością doda elegancji każdej łazience. Meble Badenhaus to synonim luksusu i doskonałego rzemiosła, które widać w każdym detalu. Jednym z największych atutów mebli Badenhaus jest […]

Magazyn Dobrych Cen to starannie wyselekcjonowane produkty do Twojej łazienki. Tworzymy go wspólnie z Polską Grupą Ceramiczną, do której należymy od wielu lat. Znajdziesz tam cały przekrój produktów w atrakcyjnych cenach.

Outlet luksusowych mebli – najwyższa jakość w promocyjnych cenach. Idealna okazja, aby znaleźć meble marzeń! Zapoznaj się z całą ofertą przecenionych produktów i wybierz coś dla siebie.

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close