• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Atrakcyjne ceny materaców marki Materasso

O tym, jak ważne są komfortowe warunki spania, wie każdy, kto chociaż raz spędził noc na niewygodnym materacu w nieprzygotowanym do spania pomieszczeniu, samo wyobrażenie bywa upiorne doświadczenie to zatem nieciekawa perspektywa.

Na szczęście mamy dobrą wiadomość dla fanów zdrowego i komfortowego snu. W naszej Gliwickiej Galerii Mebli znajdziesz wysokiej jakości materace, które są indywidualnie dopasowane pod potrzeby i wymagania naszych klientów. Lubisz spać na twardym materacu? A może preferujesz wersję nieco bardziej miękką, w której zanurzysz się niczym otulony miękką chmurką?

 

 

Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby w Galerii Mebli Sanimex, znajdziesz wyjątkowe materace, które odznaczają się nie tylko wygodą, ale również trwałością. Dzięki odpowiednim szkoleniom z zakresu doboru materaca, w naszym salonie otrzymasz profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego modelu materaca.

 

Najlepszą wiadomością jest natomiast fakt, że w tej chwili masz okazję kupić materace w najgorętszych cenach tego sezonu! Takie klasyki jak Neroli Dream, Antibacterial, Spinalis Ortopedic czy Sultan Tempour znajdziesz w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach ze względu na zmianę ekspozycji.

Sultan Tempour 160 x 200 cm – 1550 zł

 

Materace marki Materasso cieszą się wysokim poziomem odporności na odkształcenia, wysoką jakością pokryć oraz powłokami antybakteryjnymi, które hamują rozwój roztoczy, grzybów oraz pleśni. To najlepsza okazja, aby polepszyć swoją jakość snu i wymienić swój stary materac na nowy.

Neroli Dream 160 x 200 cm – 1970 zł

Inne artykuły z tej samej kategorii:

Przedstawiamy Krofam, nową jakość w świecie mebli łazienkowych. Ich kolekcje wyróżniają się nowoczesnym designem i wysoką jakością wykonania, łącząc elegancję z funkcjonalnością. Dzięki innowacyjnym technologiom i dbałości o detale, produkty tej marki przekształcają łazienki w wyjątkowe przestrzenie. Juz teraz w naszych salonach. Zapraszamy!

Ekskluzywne oświetlenie stworzone dla pięknych wnętrz.

Najnowsze propozycje tapet na 2022 rok

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close