Mozaiki Dunin

 

 

Mozaika potrafi w perfekcyjny sposób podkreślić wystrój wnętrza, nadać mu ciekawego charakteru i skutecznie zwrócić uwagę zarówno domowników, jak i gości.

W dzisiejszych czasach wnętrza to pomieszczenia wielofunkcyjne, służą nam jednocześnie jako kuchnia, jadalnia czy pokój dzienny, moda na otwarte przestrzenie w stylu studio nadal ma się świetnie w polskiej myśli architektonicznej. Warto zatem zwrócić uwagę na prawidłową aranżację i wyznaczenie stref życiowych. To właśnie z tym tematem, świetnie radzi sobie Dunin i jego propozycje mozaik. Te doskonale nadają się do kuchni, łazienki, salonu czy ogrodu zimowego. Z Twoją pomocą mogą stworzyć wyjątkową atmosferę wnętrza i nadać mu szczególnego wyrazu. Z powodzeniem zastąpią dekor  w łazience czy tradycyjny panel wypełniający przestrzeń pomiędzy kuchennym blatem a górnymi szafkami.

 

 

 

Zastosowanie mozaik potrafi być zaskakujące i pełne niuansów, pomagają stworzyć we wnętrzu upragniony styl vintage, nowoczesny, boho czy glamour. Swoją ciekawą fakturą i kształtem wzbogacą przestrzeń i podkreślą wiele poziomów, które oferuje odpowiednia aranżacja pomieszczenia.

 

Sanimex w Gliwicach

Adres: ul. Łabędzka 24, Gliwice

Łazienki i płytki: tel. 32 270 81 58
Meble, lampy: tel. 32 270 78 75

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-15.00, nd. nieczynny

Godziny pracy magazynu:
pn.-pt. 10:00-18:00, sob. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Rybniku

Adres: ul. Budowlanych 89, Rybnik

Łazienki i płytki: tel. 32 424 44 34

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-14.00, nd. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Katowicach

Salon w Katowicach nieczynny. Obsługa zamówień została przeniesiona do naszego sklepu w Gliwicach. Zapraszamy.

Zobacz pełne dane salonu →