• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Mozaiki Dunin

 

 

Mozaika potrafi w perfekcyjny sposób podkreślić wystrój wnętrza, nadać mu ciekawego charakteru i skutecznie zwrócić uwagę zarówno domowników, jak i gości.

W dzisiejszych czasach wnętrza to pomieszczenia wielofunkcyjne, służą nam jednocześnie jako kuchnia, jadalnia czy pokój dzienny, moda na otwarte przestrzenie w stylu studio nadal ma się świetnie w polskiej myśli architektonicznej. Warto zatem zwrócić uwagę na prawidłową aranżację i wyznaczenie stref życiowych. To właśnie z tym tematem, świetnie radzi sobie Dunin i jego propozycje mozaik. Te doskonale nadają się do kuchni, łazienki, salonu czy ogrodu zimowego. Z Twoją pomocą mogą stworzyć wyjątkową atmosferę wnętrza i nadać mu szczególnego wyrazu. Z powodzeniem zastąpią dekor  w łazience czy tradycyjny panel wypełniający przestrzeń pomiędzy kuchennym blatem a górnymi szafkami.

 

 

 

Zastosowanie mozaik potrafi być zaskakujące i pełne niuansów, pomagają stworzyć we wnętrzu upragniony styl vintage, nowoczesny, boho czy glamour. Swoją ciekawą fakturą i kształtem wzbogacą przestrzeń i podkreślą wiele poziomów, które oferuje odpowiednia aranżacja pomieszczenia.

 

Inne artykuły z tej samej kategorii:

Ceniąca za wysoką jakość i styl, marka Emporia wprowadza na rynek trzy nowe kolekcje: Rio, Teo oraz Fly, które zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających.

Prezentujemy Państwu najnowsze wzory plytek gresowych w kolekcji Imola The Room, inspirowanej wyjątkowymi marmurami z całego świata, które dzięki swojemu ekspresyjnym bogactwu doskonale odnajdą się w przytulnych i nowoczesnych wnętrzach.

Ekskluzywne oświetlenie stworzone dla pięknych wnętrz.

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close