• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Kongres Natuzzi w Santeramo

Sanimex Data publikacji: 11 lipca 2022

Kongres marki Natuzzi we włoskim Santeramo odbył się w atmosferze naprawdę wysokich temperatur. Mamy oczywiście na myśli zarówno gorące nowości marki, jak i bezlitośnie palące słońce w Apuli lipcową porą.

 

Pomimo niewątpliwych walorów estetycznych miasta, odmiennych od pozostałych regionów Włoch uwodzących aromatyczną oliwą, bizantyjską i normańską architekturą i wieloma atrakcjami turystycznymi udało nam się podzielić czas na zwiedzanie oraz czas na zapoznanie się z tym, co proponuje nam marka Natuzzi, chociaż tutaj w Santermo te dwa światy zazębiają się ze sobą i stanowią harmonijną całość. Projektanci Natuzzi chętnie i często korzystają przecież z tego, co przynosi im piękne otoczenie i otwarta ludność tego regionu.

 

 

 

 

Podczas corocznego kongresu, marka Natuzzi zaprezentowała najnowsze modele swoich mebli. Przywykliśmy już do nietuzinkowych i jakościowych rozwiązań i tym razem się nie zawiedliśmy. Wspaniałe zestawy wypoczynkowe, wykonane z najwyższej jakości półproduktów to tradycja, którą w Natuzzi pielęgnuje się już blisko 64 lata. To, co niezmiennie zachwyca w meblach projektu tego producenta to wspaniała jakość surowców. Skóry pochodzące z prywatnych garbarni a szczegółowo nadzorowany proces produkcyjny widać w każdym detalu tego, co producent oferują swoim odbiorcom.

 

Współpraca z marką Natuzzi oparta jest na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Meble, które są wybierane przez naszych Klientów to najwyższej jakości, ręcznie wykonywane egzemplarze, budzące zaufanie coraz większego grona Klientów, stawiającego na wygodę, jakość i styl.

 

 

 

Nasza obecność na kongresie marki Natuzzi była przyjemnością oraz inspiracją, już teraz w naszym Gliwickim salonie meblowym możesz poczuć włoskiego ducha, odwiedź nas i sam się przekonaj.

Inne artykuły z tej samej kategorii:

Zmiana ekspozycji. Zapraszamy!

Noème to polska marka działająca na rynku od 1988 roku.

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close