• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Kolekcje marki

Natuzzi

Natuzzi

Jesteśmy wszechstronni dla Ciebie.

Natuzzi to włoski producent mebli tapicerowanych, który od 63 lat projektuje i tworzy meble wypoczynkowe we włoskim stylu pełnym elegancji, szyku i subtelności. Ta marka oferuje Ci meble trwałe, komfortowe i piękne.

Ekskluzywny włoski design oraz najwyższej jakości delikatna i miękka skóra pochodząca z prywatnych garbarni Natuzzi, z której wykonane są sofy. To wszystko sprawia, że produkty Natuzzi są chętnie wybierane przez Klientów na całym świecie. Indywidualny proces produkcyjny marki jest opracowywany od 1959 roku, całość produkcji jest ściśle kontrolowana, od wstępnego projektu mebla aż po jego odbiór w Twoim domu.

Poznaj ofertę Natuzzi, pełną wzorów, różnorodności i udogodnień, które sprawią, że relaks w sofie stanie się niezapomnianym, luksusowym doznaniem dostępnym na wyciągnięcie ręki. 

Kolekcje marki Natuzzi

Kolekcja Cava

 

Meble Natuzzi – Twój komfort jest dla nas najważniejszy.

O odpowiedni stopień wygody siedzącego dba wysokiej jakości skóra naturalna, którą są poszyte meble. Poddawana jest specjalnym zabiegom, które czynią ją jeszcze bardziej miękką. Następnie, aby zwiększyć jej trwałość, skóra jest impregnowana. Te zabiegi mają na celu podnieść komfort wypoczynku na sofie oraz jej trwałość.

 

Decydując się na meble Natuzzi, otrzymujesz nie tylko prestiż związany z marką i skórzanymi meblami, ale również wygodny i trwały mebel, który uatrakcyjni Twoje wnętrze.

 

Natuzzi – włoski styl i jakość

Wielokulturowa, kosmopolityczna marka to już nie tylko produkcja mebli, ale również sposób i styl życia. Projektanci Natuzzi, aby nadać charakteru swoim meblom, inspirują je prawdziwymi emocjami i dynamicznym, wciąż zmieniającym się życiem. W całym tym pędzie życia to wygodne i stylowe meble stanowią stały element, w którym kończymy dzień i który pozwala nam naładować energię i złapać oddech lub przyjąć przyjaciół i kontynuować dzień.

 

Co czyni meble Natuzzi tak wyjątkowymi, że powinieneś się na nie zdecydować?

Jeżeli nadal zastanawiasz się, czy meble Natuzzi są stworzone dla Ciebie, pozwól, że przedstawimy Ci jeszcze kilka plusów:

Zaleta

Własne garbarnie, najwyższej jakości skóra.

Meble Natuzzi są w całości pokrywane specjalnie przygotowaną skórą naturalną. Skóra poddawana jest specjalnym procesom nadającym jej miękkość i zwiększającym jej wytrzymałość, następnie odpowiednio impregnowane.

Zaleta

Włoski design, znany i pożądany na całym świecie.

Ekskluzywny włoski styl oferowany przez markę jest rozwiązaniem do wielu pomieszczeń i różnych przestrzeni, zarówno przestrzeni osobistych, jak i publicznych, łączy je jednak dynamizm i efektowny współczesny pierwiastek będący wspólny dla wszystkich mebli marki Natuzzi.

Zaleta

Kontrola na każdym etapie sprzedaży, gwarancja perfekcji ukrytej w każdym detalu.

Marka Natuzzi liczy sobie już blisko 65 lat. Ten czas pozwolił im objąć czołówkę wśród firm inwestujących w badania i rozwój. Dzięki temu doskonalą swoją wiedzę na temat obsługi i oczekiwań swoich Klientów. Kontrolują każdy etap sprzedaży, zaczynając od zakupu Twojego mebla przez etapy produkcji aż po usytuowanie mebla w Twoim salonie.

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close