• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

La Mania Home dla Cerrad kolekcja płytek inspirowanych światem

Tegoroczne Targi Ceramiki i Wyposażenia Łazienek Cersaie we włoskiej Bolonii skupiły na sobie sporo uwagi po zaprezentowaniu wspólnego konceptu marki Cerrad oraz domu mody La Mania Home.

Międzynarodowe Targi Ceramiki i Wyposażenia Łazienek Cersaie to najważniejsze wydarzenie dla producentów ceramiki w roku. W trakcie ich trwania swoje najnowsze kolekcje prezentują czołowi producenci płytek, wyznaczają trendy i inspirując do tworzenia najbardziej zachwycających łazienkowych wnętrz.

I w tym roku branża ceramiczna nie zawiodła swoich odbiorców, a marka Cerrad przygotowała coś naprawdę wyjątkowego. Z inicjatywy Aleksandra Przytakiewicza, prezesa domu mody La Mania powstały produkty zachwycające w odbiorze. Cztery różne kolekcje płytek, z których każda inspirowana jest przygodą, miłością do natury i życia.

– Wnętrza tak jak moda, wyrażają charakter człowieka, budzą emocje i inspirują do działania. Wnętrzem domu, jego energią możemy zmienić nasze życie na lepsze – mówiła Joanna Przetakiewicz Ambasadorka kolekcji. 

 

Wspólnie stworzyli aż cztery linie produktowe:

 

Brasilian Quarzite w czterech wariantach kolorystycznych i wielu formatach. Pełne energii lub stonowane, zawsze jednak pełne klasy i niewymuszonej elegancji.

 

 

Thassos Marmo inspirowane śródziemnomorskimi willami. Nieprzytłaczającą elegancją oraz przestrzeń to znaki rozpoznawcze tej linii.

 

 

 

Modern Concrete inspirowane tempem życia rodem z Nowego Yorku. Energiczne, minimalistyczne i efektownie.

 

 

 

Ceppo Nuovo to kolekcja, która stworzy w Twoim domu artystyczny entourage w mediolańskim stylu. Dzięki niej Twój dom stanie się inspirującą i twórczą oazą.

 

Wszystkie kolekcje znajdziesz w salonach sprzedaży Sanimex już wiosną 2022 roku. Zapraszamy!

 

Inne artykuły z tej samej kategorii:

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową markę mebli łazienkowych prosto z Włoch – Badenhaus. Ta ekskluzywna marka łączy w sobie niezrównaną jakość Made in Italy z wyjątkowym, stylowym designem, który z pewnością doda elegancji każdej łazience. Meble Badenhaus to synonim luksusu i doskonałego rzemiosła, które widać w każdym detalu. Jednym z największych atutów mebli Badenhaus jest […]

Komponowanie środowiska łazienki to tworzenie relacji między intymnością, ciszą, a wewnętrzną wartością miejsca, z wykorzystaniem kształtów, materiałów, światła i kolorów. W nieskończonej ilości możliwych kombinacji. Aby wyrazić wyjątkowość produktów, marka GSI wzbogaca swoją ofertę o kolekcję Color Elements. Ostatnio do gamy kolorów dołączył również odcień „Blush”. Delikatny, zwiewny róż, często kojarzony z koncepcjami harmonii i […]

Przedstawiamy Krofam, nową jakość w świecie mebli łazienkowych. Ich kolekcje wyróżniają się nowoczesnym designem i wysoką jakością wykonania, łącząc elegancję z funkcjonalnością. Dzięki innowacyjnym technologiom i dbałości o detale, produkty tej marki przekształcają łazienki w wyjątkowe przestrzenie. Juz teraz w naszych salonach. Zapraszamy!

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close