• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Nasze salony

Meble Gliwice

Adres:
ul. Łabędzka 24
44-121 Gliwice
Pokaż mapę

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 1000 – 1800
sobota 1000 – 1500

Magazyn
poniedziałek – piątek 1000 – 1800

Meble, lampy, tapety
tel. 32 270 78 75
meble@sanimex.pl

Największy salon Sanimex

Z Gliwicami jesteśmy szczególnie związani, tu znajduje się bowiem nasza siedziba główna. To także prężny ośrodek kulturalno-gospodarczy i miasto pełne wspaniałych ludzi.

Wielu z nich to od lat nasi stali klienci. Szukali niebanalnych rozwiązań do swojego domu i znaleźli je w Gliwicach przy ulicy Łabędzkiej 24.

Co można tam znaleźć?

Wszystko co jest potrzebne do tego, by dom zaświecił nowym blaskiem. Ponad 3000 metrów2 powierzchni handlowej dzielą ze sobą Centrum Łazienek i Galeria Wnętrz. Setki wzorów i rodzajów płytek, szeroki wybór modeli urządzeń do łazienek, luksusowe kolekcje mebli i lampy o niepowtarzalnych kształtach – to tylko mała część tego, co znajduje się w salonie firmowym Sanimex.

Kompleksowy asortyment w jednym miejscu to fantastyczne udogodnienie, ale nie jedyny atut centrum. Można w nim również zobaczyć całościowe propozycje urządzenia łazienki czy pokoju. A dzięki temu znaleźć inspiracje do zmiany wizerunku własnego domu. Pomocny w tym okazuje się również sztab współpracujących z nami architektów, którzy z chęcią doradzą i nakreślą atrakcyjne rozwiązania.

Odwiedź nas już dziś!

Oprócz doskonałej jakości produktów czekają na Ciebie liczne promocje i rabaty. Do swojej dyspozycji masz również wykwalifikowany personel, który fachowo odpowie na wszystkie pytanie i wesprze Cię na każdym etapie zakupów w Centrum Łazienek i Galerii Wnętrz Sanimex w Gliwicach.

Nasz zespół

Kierownik Galerii Mebli / Doradca Klienta

Iza Kowalczyk

Doradca Klienta / Opiekun Architekta

Bogumiła Ulfik

Doradca Klienta

Wanda Rewucka

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close