• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Kolekcje marki

Limone Ceramica

Limone Ceramica

Wnętrza inspirowane Twoją wyobraźnią

Ceramica Limone to Polski producent płytek ceramicznych stworzony przez koncept PGC (Polska Grupa Ceramiczna). 

Potrzeba sprostania wymogom technologicznym oraz unikalne formy zróżnicowane pod względem stylu i koloru były powodem powstania Limone Ceramica. 

Poznaj szeroką ofertę płytek ceramicznych marki Limone Ceramica i wybierz te, które odpowiadają Ci najbardziej.

Kolekcje marki Limone Ceramica

Twoja przestrzeń staje się w pełni Twoja – dzięki szerokiemu wyborowi kolekcji.

Limone Ceramica daje gwarancję, że znajdziesz płytki idealnie dopasowane do Twojego wnętrza. Firma na rynku znajduje się od 2013 roku i od tamtego czasu wciąż rozwija swoją ofertę. W swoich założeniach skupia się przede wszystkim na potrzebach Klientów, to dzięki temu oferowane przez nią produkty są zróżnicowane pod względem stylu, ale jednakowo doskonałe pod względem jakości. 

Limone Ceramica – pierwszy wybór Klienta

Marka oferuje płytki ceramiczne, mrozoodporne, rektyfikowane i w różnych wariantach powierzchniowych. Dzięki swojej wszechstronności płytki te można kłaść na podłodze, ścianach oraz na tarasie bez obaw o warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz. 

Zaleta

Szeroki wybór– odpowiedź na zapotrzebowanie rynku

Ceramika Limone dzięki doświadczeniu w branży ceramicznej już wie, jak podbić serce Klientów. Dzięki temu powstają kolekcje tyleż piękne co funkcjonalne.

Zaleta

Doświadczenie– specjaliści skupieni w jednym miejscu

Chociaż Ceramica Limone na rynku znajduje się dopiero od 8 lat, w skład jej teamu wchodzą specjaliści będący w branży dużo dłużej. Dzięki ich doświadczeniu powstają produkty świetne jakościowo i wszechstronne.

Zaleta

Poznawanie potrzeb Klient – wnętrza inspirowane Twoja wyobraźnią

Twoja wyobraźnia jest niekończąca się studnią inspiracji dla projektantów z Limone Ceramica. Oferowane kolekcje są spójne, dzięki temu wnętrza wykonywane w płytkach marki Limone Ceramica tworzą piękną całość. 

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close