• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Kolekcje marki

Catalano

Catalano

Włoski design w Twojej polskiej łazience

Catalano jest włoskim producentem ceramiki – od 50 lat dostarczającym produkty idealnie łączące w sobie styl i niezbędną funkcjonalność.

Własny, unikalny design, wyjątkowa trwałość, a do tego pełna użyteczność. To za te elementy kolekcje Catalano cieszą się niesłabnąca popularnością pośród mieszkańców blisko 100 krajów całego świata.

Zapoznaj się z bogatym wyborem kolekcji, których inspiracją stały się światowe trendy, doskonale skomponowane z włoskim kunsztem projektowania.

Kolekcje marki Catalano

Produkty Catalano – wykorzystasz je tak, jak chcesz.

Subtelne wzory umożliwiające uzyskanie unikalnej oraz harmonijnej estetyki w każdej łazience. Linie Catalano oferują bogaty wybór kształtów, rozmiarów i wzorów, które bez kłopotu wzbogacają wnętrze łazienki. I to zarówno tej małej, średniej, jak i całkiem dużej.

W tym miejscu czekają na Ciebie rozwiązania idealne – wyśmienicie współgrające z łazienkami w różnych stylach – od klasycznego, poprzez minimalistyczny, na industrialnym czy glamour kończąc.

Catalano – rodowite produkty “Made in Italy”.

Fabryki Catalano każdego dnia wytwarzają ponad 1500 sztuk wyjątkowych produktów do łazienek. Nad całym procesem produkcji pieczę sprawuje grupa doświadczonych specjalistów. Blisko 260 osób, dla których praca to część życia i pasji, a każdy element stanowi istne użytkowe dzieło sztuki.

Styl i smak to niejedyne obszary, o które dba marka Catalano. Włoski producent kładzie ogromny nacisk na ciągły rozwój i udoskonalanie swoich produktów, czego doskonały przykład stanowią używane technologie:

  • System NewFlush, czyli specjalna technologia profilowania kształtu misek WC, dzięki której dochodzi do znacznej redukcji zużycia wody oraz istotnego ograniczenia poziomu hałasu.
  • Szkliwo CataGlaze, czyli innowacyjny surowiec, dzięki któremu miski, umywalki, bidety i inne elementy nie przyciągają brudu i są znacznie łatwiejsze w czyszczeniu.

Kolekcje ceramiki łazienkowej od marki Catalano. Co zapewni Ci każda z nich?

Bez względu na to, jaka kolekcja od Catalano zagości w Twoim domu – zawsze zyskasz pewność, że da Ci wszystko, co w produktach łazienkowych liczy się najbardziej.

Zaleta

Wysoka jakość, która nie zna kompromisów

Każdy produkt powstaje na bazie najlepszych materiałów, dających Ci pewność, że będą funkcjonalne oraz piękne przez całe lata.

Wszystkie dostawy surowców, które przyjmuje fabryka Catalano, są poddawane bardzo wnikliwej weryfikacji. Sam proces produkcji również podlega kontroli – i to na każdym jego etapie.

Zaleta

Ponadczasowy minimalizm, który dostrzeżesz w każdym elemencie.

Wszechobecna prostota to znak rozpoznawczy, którym mogą poszczycić się wszystkie produkty. Dostrzeżesz ją w rozmiarach, kształtach, a nawet powierzchni wyrobów od Catalano.

Takie podejście do projektowania sprawia, że produkty tej marki są uniwersalne, a ich design – praktycznie nieśmiertelny.

Zaleta

Wyjątkowa funkcjonalność, której można zazdrościć

Marka Catalano znalazła “złoty środek”, dzięki któremu jej produkty są trwałe, estetyczne, stylowe, a dodatkowo w pełni użyteczne.

Już na etapie projektowania, każdy z elementów jest planowany w taki sposób, aby jego użytkowanie było proste, intuicyjne i przyjemne.

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close