• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Kolekcje marki

Villeroy & Boch

Villeroy & Boch

Nowoczesny design źródłem radości życia

Villeroy & Boch to tradycja, nienaganne wzornictwo i najwyższa jakość wykonania. Przez 265 lat marka doskonaliła się w ceramicznym rzemiośle i stała się niekwestionowanym liderem w swojej branży.

Zastosowanie innowacyjnych materiałów oraz precyzja wykonania każdego detalu w produktach marki Villeroy & Boch stanowi jej wizytówkę i jest świadectwem wysokiej jakości, którą firma oferuje swoim klientom.

Marka dzięki wypracowanym stałym relacjom ze swoimi Klientami odpowiada na ich potrzeby i staje się niezastąpionym towarzyszem podczas aranżacji łazienek ekskluzywnych.

Kolekcje marki Villeroy & Boch

Villeroy & Boch swoim klientom dostarcza jakość.

Produkcję swoich wyrobów rozpoczyna od doboru najwyższej jakości surowców. Dbałość o prawidłową selekcję półproduktów gwarantuje solidną podstawę dalszym etapom produkcji. To odpowiednio mocne fundamenty stoją na straży wysokiej jakości ceramiki sanitarnej tworzonej w tej firmie.

Każda wanna wykonana jest z ceramicznej masy, następnie pokrywana tworzywem Quaryl® dzięki temu, staje się aksamitnie gładka, wytrzymała i utrzymuje swój pierwotny połysk przez wiele lat.

Połączenie wysokiej jakości surowców, dwustuletniej tradycji rzemieślniczej oraz perfekcyjnego designu daje nam wanny najwyższej jakości, stanowiące luksusowy element każdej łazienki.

 

Zaleta

Ponadczasowa elegancja

Marka Villeroy & Boch czerpie swoje inspiracje z 265 lat doświadczenia. Klasyczne, eleganckie formy, w które tchnięto ducha współczesności, nieprzerwanie zachwycają klientów i stają się ważnym elementem aranżacji wnętrz w ich domach.

Zaleta

Wyjątkowa jakość

Oferowana przez markę jakość, jest odpowiedzią na współczesne standardy wyposażenia domu. Precyzja wykonania i dbałość o szczegóły to znak rozpoznawczy marki Villeroy & Boch.

Zaleta

Szeroki wybór asortymentu

Villeroy & Boch trzyma rękę na pulsie rosnących potrzeb swoich klientów. Kontroluje dynamiczny rynek ceramiki łazienkowej, dlatego w ofercie firmy znaleźć możemy odpowiedź na potrzeby klientów. Klasyczne prostokątne i owalne wanny to często wygodne i bezpieczne rozwiązanie, a co jeżeli Twoja wymarzona wanna ma zupełnie inne kształty? W Villeroy & Boch poza prostokątnymi znajdziesz również wanny okrągłe, a nawet sześciokątne.

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close