• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Kolekcje marki

Hüppe

Hüppe

Niemiecka precyzja w Twojej łazience

Marka Hüppe od 55 lat produkuje najwyższej klasy kabiny prysznicowe. W 1966 roku jako pierwsi w Europie zaprojektowali kabinę natryskową, od tamtego czasu doskonalą swoją jakość i wprowadzają innowacje na skalę światową. 

Niemiecka precyzja i funkcjonalność kabin sprawiła, że produkty tej marki stały się jednymi z ulubionych rozwiązań w domach i mieszkaniach ludzi ceniących klasyczny design i najwyższą jakość. 

Poznaj markę, która gwarantuje ponadczasową wygodę, trwałość i bezpieczeństwo, które potrzebne jest w Twojej łazience. 

Kolekcje marki Hüppe

Hüppe przejmuje odpowiedzialność za ochronę środowiska.

Firma stara się, aby wszystkie półprodukty wykorzystywane podczas produkcji były starannie wyselekcjonowane. Wykorzystywane surowce jak szkło czy aluminium, w całości poddawane są recyklingowi, oznacza to, że nadają się do ponownego użycia. 

  • Zmniejszanie zużytej energii elektrycznej – każdy etap produkcji jest zaprojektowany tak, aby zużywał, jak najmniej energii elektrycznej, papieru i paliwa. Dzięki stosowaniu najnowszych metod produkcyjnych nastawionych na zmniejszenie emisji, Hüppe chroni środowisko i dba o naszą przyszłość.
  • Segregacja odpadów poprodukcyjnych – podczas każdej produkcji w mniejszym lub większym stopniu powstają odpady, które nie podlegają recyklingowi. Wybierając tę firmę, masz pewność, że odpady są starannie segregowane i utylizowane w przeznaczonych do tego miejscach.

Firma Hüppe stanowi wzór producenta, którego zasady oparte są na zrównoważonej produkcji. 

Zaleta

Bezpieczne szkło hartowane

Bezpieczeństwo dla Huppe to wartość nadrzędna. Do produkcji swoich kabin prysznicowych, marka stosuje jednowarstwowe szkoło bezpieczne ESG o grubości 6/4 mm.

Taki rodzaj szkła sprawia, że kąpiel Twoja i Twojej rodziny staje się całkowicie bezpieczna. 

 

Zaleta

Banalnie proste czyszczenie kabiny prysznicowej.

Marka Hüppe przygotowała dla Ciebie szybki i prosty sposób na utrzymane kabiny prysznicowej w czystości. Dzięki funkcji prostego czyszczenia możesz wyciągnąć dolną część drzwi prysznicowych z szyny prowadzącej i dokładnie oczyścić miejsca trudno dostępne. Dzięki temu estetyka Twojej łazienki pozostanie na najwyższym poziomie.

Zaleta

Zawsze piękne kabiny prysznicowe dzięki maskownicom Hüppe. 

System maskownic HÜPPE umożliwia montaż segmentów drzwi do ściany bez widocznych, zbędnych połączeń śrubowych. Dzięki temu nie musisz nawiercać listwy przyściennej. Takie rozwiązania minimalizuje możliwość porysowania profilu i wystąpienia niebezpiecznych opiłków metalu w Twoim brodziku.

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close