• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Kolekcje marki

Laufen

Laufen

Szwajcarska jakość i włoski design w Twojej łazience

Od 125 lat marka Laufen dąży do perfekcyjnego wyglądu ceramiki łazienkowej tworzonej z myślą o swoich klientach. W perfekcyjny sposób łączy ze sobą design, jakość oraz funkcjonalność.

Dzięki szwajcarskiej precyzji i unikalnemu włoskiemu wzornictwu firma Laufen oddaje w Twoje ręce produkty doskonałe, o przemyślanej budowie i ponadczasowej trwałości.

Już dziś masz okazję poznać szeroką ofertę ceramiki łazienkowej marki Laufen. Duży wybór produktów oraz stylów, w których zaprojektowano poszczególne kolekcje, zostały stworzone z myślą o potrzebach ludzi, takich jak Ty. Pomogą Ci one stworzyć unikalny design w Twojej łazience, dzięki nim poczujesz się wyjątkowo każdego dnia.

Kolekcje marki Laufen

Produkty Laufen nie tylko do domu. 

Ciągłe doskonalenie i trwałość produktów tego szwajcarskiego producenta sprawiło, że jego ceramikę dziś możemy znaleźć w wielu miejscach na świecie. Hotele i restauracje wyposażają swoje wnętrza w komponenty najwyższej jakości, dlatego dobrze znają producenta, u którego mogą liczyć na niezawodność produktu. Laufen na zaufanie klientów pracowało latami. Wykorzystanie ceramiki marki Laufen w pomieszczeniach użyteczności publicznej jest najlepszym dowodem na jej niezawodność i najwyższą jakość wykonania.

 

Nowoczesna koncepcja przestrzeni życiowej.

Marka Laufen swój unikalny design tworzy przy współpracy ze światowej sławy włoskimi projektantami. W subtelny sposób sprawiają oni, że pomieszczenie o tak dyskretnym charakterze, jak łazienka w harmonijny sposób współpracuje z pozostałymi wnętrzami. Zyskujesz w ten sposób stylową i spójną aranżację wnętrz w każdym zakątku Twojego domu. 

Zaleta

Zrównoważony rozwój

Marka Laufen jest zaangażowana w ochronę zasobów naturalnych i produkcję przyjazną środowisku. Rozwój marki ukierunkowany jest na coraz precyzyjniejsze oszacowywanie zużycia materiałów a tym samym minimalizowaniem ilości odpadów. 

Zaleta

Szwajcarska precyzja

Myśl technologiczna, według której wykonywane są produkty marki Laufen, zrodziła się w Szwajcarii. Znana z precyzji i wysokiej jakości wyrobów Szwajcaria to swoiste zapewnienie, że produkty, które trafią w Twoje ręce, będą odznaczały się nie tylko doskonałym designem, ale również nadzwyczajną trwałością. 

Zaleta

Doświadczenie

Ponad 125-letnie doświadczenie pozwoliło marce opracować najlepszą z możliwych wersji swoich produktów. Ciągła chęć doskonalenia metod produkcji i nieustający rozwój daje pewność, że marka Laufen dokłada wszelkich starań do produkcji ceramiki sanitarnej. Robi to w najnowocześniejszej technologii produkcji dostępnej na rynku. 

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close