• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Kolekcje marki

Vitra

Vitra

Innowacyjność, styl życia, kultura.

Długa historia firmy wpływa na jakoś wykonywanych w niej produktów. Przez lata produkty marki Vitra były doskonalone a dziś odbieramy tego efekty.

Liczne nagrody i współpraca ze światowej sławy, renomowanymi architektami pozwala nam cieszyć się produktami nie tylko pięknymi, ale również niezwykle praktycznymi.

Szeroki wybór kolekcji marki Vitra pozwala na swobodę w wybraniu odpowiedniej do Twojej łazienki.

 

Kolekcje marki Vitra

Firma Vitra w całości projektuje, testuje, produkuje ceramikę swojego pomysłu. W swoim centrum innowacyjności przez cztery lata z rzędu uzyskiwała tytuł najlepszego centrum innowacyjności w branży.

W swoich szeregach pracowniczych skupia wielu cenionych i znanych architektów, którzy codziennie bacznie przyglądają się stylowi życia, kulturze i potrzebom społeczeństwa. Dzięki temu projektują ceramikę niepowtarzalną, użyteczną i ponadczasową.

Vitra jako firma z wieloletnią tradycją ceramiczną codziennie dąży do rozwiązań nowych, poszerzając swoją ofertę o nowe kolekcje i produkując artykuły, które odpowiadają codziennym potrzebom klientów.

Zaleta

Wielopokoleniowe wsparcie

Firma Vitra ze względu na wiele lat doświadczenia ceni sobie wartość wielopokoleniowości. Swoje produkty projektuje i produkuje w taki sposób, aby odbiorca mógł korzystać z nich bez przeszkód, podziwiając ich piękno przez wiele lat.

Zaleta

Dostępność produktów

Kolekcje przez nas proponowane są dostępne od ręki. Nie ma potrzeby oczekiwania na ich dostawę przez długie tygodnie.

Zaleta

Innowacyjne podejście do projektów

Codzienność uczy nas, że artykuły codziennego użytku poza tym, że powinny być piękne, powinny być również praktyczne. Firma Vitra opiera się na swoim długoletnim doświadczeniu i obserwacji ludzi. Dzięki temu zna potrzeby klienta, celnie dobiera kształty i rozmiary ceramiki, którą proponuje klientom, precyzyjnie wpisuje się w ich codzienne potrzeby.

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close