• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Kolekcje marki

Marmorin

Marmorin

Design wpisany w DNA

Marmorin to polska marka ceramiki łazienkowej, laureat wielu prestiżowych nagród dzięki swoim niesztampowym projektom i rozwiązaniom. W swojej ofercie stawiają na kreatywność i nowoczesną technologię.

Filozofia marki została zbudowana w przekonaniu, że design ma istotny wpływ na jakość życia wszystkich, bez względu na różnorodność ich potrzeb. Marmorin oferuje swoim klientom najwyższą jakość produktów w różnym stylu.

Poznaj szeroką ofertę produktów marki Marmorin i zaufaj najwyższej jakości.

Kolekcje marki Marmorin

Marmorin-Kreatywność ludzkiego umysłu i precyzja nowoczesnych technologii odlewniczych.

Producent stawia na indywidualne rozwiązania, dlatego z jego udziałem powstały komponenty produkcyjne używane jedynie przez Marmorin, stanowiące dowód na jakość produktów wychodzących spod marki Marmorin.

 

  • Mineralicast® Duro – to produkty ceramiczne o nieskazitelnej bieli i wysokim połysku. W jej skład wchodzą umywalki, brodziki i wanny. Ten materiał jest niezwykle wytrzymały, łatwy w czyszczeniu jest odporny na ścieranie i odporny na środki chemiczne. Unikalne właściwości tego produktu pozwalają na stworzenie produktów o prostym wzornictwie, jak i o wyrafinowanym i spersonalizowanym wzornictwie.
  • Mineralicast® Mat – specjalnie opracowana powłoka żelkotowa  dedykowana do matowego wykończenia. Wykorzystanie tej powłoki gwarantuje przyjemną, satynową powłokę na produktach. Atrakcyjna cena oraz możliwość ewentualnych konserwacji lub naprawy tej połówki jest możliwa do wykonania i prosta.
  • Mineralicast® Stm Black – to powłoka dedykowana dla czarnych produktów ceramicznych. Dzięki niej produkty te osiągają wysoki poziom pomysłu i głęboką czerń.
search facebook twitter linkedin arrow-right-long close