• 3 sklepy na Śląsku
  • 3500 m2 powierzchni wystawowej
  • Ponad 30 lat w branży

Brennero Ceramiche nareszcie w salonach Sanimex

 

Brennero Ceramiche od samego początku wzbudza zainteresowanie i fascynację. Wszystko przez bogate wzornictwo i niepowtarzalne metody zdobnictwa, które producent wykorzystuje do swoich płytek.

 

Poznaj mocne strony płytek marki Brennero Ceramiche

40-letnie doświadczenie marki od początku inspirowane jest tym, co najbardziej włoskie:

  • Innowacyjność,
  • Kreatywność,
  • Wyczucie stylu.

Te zalety tworzą prawdziwy włoski kunszt i rozpoznawalne na całym świecie pojęcie produktu „Made in Italy”.

Wzory będące odpowiedzią na potrzeby klientów, luksusowa typowo włoska stylistyka, z pomocą której stworzysz wnętrza o niepowtarzalnym charakterze.

Chcesz poznać całą ofertę marki? Kliknij 

Inne artykuły z tej samej kategorii:

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową markę mebli łazienkowych prosto z Włoch – Badenhaus. Ta ekskluzywna marka łączy w sobie niezrównaną jakość Made in Italy z wyjątkowym, stylowym designem, który z pewnością doda elegancji każdej łazience. Meble Badenhaus to synonim luksusu i doskonałego rzemiosła, które widać w każdym detalu. Jednym z największych atutów mebli Badenhaus jest […]

Komponowanie środowiska łazienki to tworzenie relacji między intymnością, ciszą, a wewnętrzną wartością miejsca, z wykorzystaniem kształtów, materiałów, światła i kolorów. W nieskończonej ilości możliwych kombinacji. Aby wyrazić wyjątkowość produktów, marka GSI wzbogaca swoją ofertę o kolekcję Color Elements. Ostatnio do gamy kolorów dołączył również odcień „Blush”. Delikatny, zwiewny róż, często kojarzony z koncepcjami harmonii i […]

Przedstawiamy Krofam, nową jakość w świecie mebli łazienkowych. Ich kolekcje wyróżniają się nowoczesnym designem i wysoką jakością wykonania, łącząc elegancję z funkcjonalnością. Dzięki innowacyjnym technologiom i dbałości o detale, produkty tej marki przekształcają łazienki w wyjątkowe przestrzenie. Juz teraz w naszych salonach. Zapraszamy!

search facebook twitter linkedin arrow-right-long close